2023 Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – Paketleme İşleri

Evde ek iş yapmak, ek gelir elde etmek veya boş zamanları değerlendirmek isteyen birçok kişi var. Ancak çok fazla dolandırıcının ortaya çıkmasıyla insanlar eve iş veren güvenilir firmalar arıyorlar. en de bu konuda sizlere yardımcı olacağım ve güvenilir evde paketleme işi için bilmeniz gerekenleri sizlere aktaracağım.

Evlere iş veren güvenilir firmaları sizlere listeleyeceğim ve nasıl başvuru yapabileceğinizden bahsedeceğim. Evde ek iş yaparak, ev konforunda ve kendi programınıza göre çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Eve iş veren firmaların birçoğu evlere paketleme işi veriyor. Evde yapmaya oldukça müsait olan paketleme işleri birçok firma tarafından evde çalışabilecek kişilere veriliyor. Peki hangi firmalarla güvenilir şekilde çalışabilirsiniz? Eve iş veren güvenilir firmalar şu şekilde:

  • LC Waikiki
  • Koton
  • ZARA
  • DeFacto
  • Özdilek
  • Madame Coco
  • English Home
  • Bershka
  • Mavi

Bu firmalar direkt olarak evlere iş vermese de fason firmalar aracılığıyla çalışıyorlar. Fason firmaların birçoğu da evlere iş veriyor. O nedenle güvenilir evde paketleme işi veren firmalar arasında bulunuyorlar. Detayları firma firma ayrıntılı olarak anlattım.

LCW Evde Paketleme

LCW Evde Paketleme
LCW Evde Paketleme

LC Waikiki markasını bilmeyen yoktur. Türkiye’nin en sık tercih edilen kıyafet markalarından birisidir. Hatta artık sadece kıyafet değil LC Waikiki Home altında ev ürünleri de satıyor. Gün geçtikçe büyüyen bu marka ürünlerini üretmek için birçok fason firma ile işbirliği yapıyor.

Bu noktada eve iş veren güvenilir firmalar arayanlar bahsi geçen fason firmalara başvuruda bulunabilirler. Çorap paketleme , kıyafet paketleme, iplik kesme ve temizleme, düğme dikme gibi birçok iş seçeneği mevcut.

LC Waikiki markasının çalıştığı fason firmalar hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak için ayrıntıları ele aldığım LC Waikiki Evlere İş yazısını okuyabilirsiniz.

Koton

evde paketleme işi güvenilir
evde paketleme işi güvenilir

Eve iş veren güvenilir firmalar arasında Koton’da bulunuyor. Evet, Koton markası da fason firmalar aracılığıyla evden çalışabilecekleri kişilere iş veriyor. Direkt Koton markası üzerinden evde ek iş almayacaksınız ancak fason firmalarla birçok işi değerlendirebilirsiniz.

Koton kıyafet, çanta, kolye, küpe, parfüm, cüzdan ve daha birçok ürünün satışını gerçekleştirdiği için paketleme işleri de çok seçenekli diyebilirim. Kıyafet paketleme, aksesuar paketleme, kemer, takı paketleme gibi iş seçenekleri mevcut.

Genellikle paketleme adedi üzerinden çalışan kişilere ödeme gerçekleştirilir. Kazanç konusuna en aşağıda detaylı olarak bakacağız.

DeFacto

güvenilir paketleme işi
güvenilir paketleme işi

Güvenilir evde paketleme işi için DeFacto markasının çalıştığı fason firmaları da tercih edebilirsiniz. Çorapi kıyafet, takı paketleme, düğme dikme gibi çeşitli işler mevcut.

Türkiye’nin birçok noktasında DeFacto bulunduğu için şehir fark etmeksizin herkes fason firmalara başvuruda bulunarak Defacto aracılığıyla güvenilir paketleme işi yapabilirler. Özellikle fason tekstil firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Başka hangi yollarla evden nasıl para kazanabilirim? diye düşünmeyin sizlere hazırladığımız yazıyı okuyun

Özdilek

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi

Eve iş veren güvenilir firmalar denildiğinde Özdilek de listede bulunuyor. Özdilek kıyafet, ev tekstil ürünleri satan bilindik bir markadır ve birden fazla fason firma ile çalışmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde Özdilek markasının çalıştığı fason firmalar mevcuttur.

Özdilek firması sayesinde aylık düzenli olarak firmalarla anlaşabilirsiniz. Birçok firma bünyelerinde düzenli olarak çalışacak paketleme işçilerine ihtiyaç duyuyor. Siz de onlardan birisi olarak evdeki boş vaktinizi paraya çevirebilirsiniz.

Madame Coco

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar
Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

Madame Coco, ev tekstili ürünleri ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren bir markadır. Yastık, nevresim takımı, perde, masa örtüsü gibi çeşitli ev tekstili ürünleri sunmaktadır. Ayrıca, dekoratif objeler, mumlar, duvar süsleri gibi ev dekorasyon ürünleri de bulunmaktadır.

Tüm bu ürünlerin paketlenmesi ve etiketlenmesi gerekmektedir. Bunun için de insan gücüne ihtiyaç duyuluyor. Madame Coco da direkt olarak evde çalışanlara iş vermiyor. Bunu fason firmalar yapıyor. O nedenle yaşadığınız şehirde ev tekstili üreten fason firmalara ulaşabilmelisiniz.

Ek olarak okuyabilirsiniz: Ek İş Yaparak Para Kazanmak

English Home

en güvenilir evde paketleme işi
en güvenilir evde paketleme işi

English Home, ev dekorasyonu ve yaşam tarzı markasıdır. Nevresim takımları, perdeler, havlular, sofra takımları ve çeşitli ev aksesuarları gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünlerin paketlenmesi için insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Yazının en başında belirttiğim gibi firmalar paketleme işi için fason firmalarla anlaşırlar. Bu nedenle yine yaşadığınız şehirdeki ev tekstil fason firmalarına ulaşmanız gerekecektir. Bu firmanın çalıştığı fason firmaların bir çoğu düzenli olarak çalışacak paketleme işçilerine ihtiyaç duyarlar.

Güvenilir Paketleme İşi İçin İŞKUR

Eve iş veren güvenilir firmalar için İŞKUR’a üye olabilirsiniz. İŞKUR üzerinden birçok firma evlerinde çalışabilecekleri kişilere ulaşıyorlar. İŞKUR üzerin verilen evde ek iş çok seçenekli. Eminim kendinize göre bir iş bulabileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken İŞKUR’a üye olmak ve açık iş ilanlarından paketleme iş ilanlarını bulmak ve başvurmaktır. En güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR evde paketleme işi de aradığınız fırsat olabilir. Bunu da ayrı bir yazıda sizlere detaylı olarak aktardım. Nasıl başvuru yapacağınızdan bahsettim.

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar Ne Kadar Ücret Veriyor?

evde paketleme işi veren güvenilir firmalar
evde paketleme işi veren güvenilir firmalar

Eve iş veren güvenilir firmaların ücret politikaları, sektöre, şirketin büyüklüğüne, işin türüne ve çalışılan şehre bağlı olarak değişebiliyor. Her firma farklı ücretlendirme politikalarına sahip olabilir. Ancak paketleme işleri için ortalama bir kazançtan bahsedebilmek mümkün.

Paketleme işleri için genellikle ürün adedine göre ödeme yapılır. Yani kaç tane paketleme işi yaptıysanız, o kadar ödeme alırsınız. Paketleme başına da ortalama olarak 2 TL – 3 TL ödeme yapılır.

Günlük 200 paketleme yaptığınızda 400 TL kazanırsınız. Haftalık yaptığınızda 2.800 TL, aylık yaptığınızda ise 11.200 TL kazanmış olursunuz. Paketleme sayınız arttıkça kazancınızda artmış olur.

Benzer Yazılar

Yorum yapın