LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu? 2023 BİLGİLERİ!

Evde para kazanmak artık çok kolay! Birçok firma kendi bünyelerinde bazı işler için çalışan barındırmak yerine, evden çalışabilecek insanlar arıyorlar. Siz de böyle bir fırsat arıyorsanız, LC Waikiki evlere iş fırsatını değerlendirebilirsiniz.

LC Waikiki, bir perakende giyim markasıdır ve ülkemizde en çok tercih edilenlerden birisidir. Haliyle güvenilir evde paketleme işi yapmak isteyenlerinde böyle bir iş fırsatı dikkatini çekiyor.

Sizlere tüm ayrıntılarıyla birlikte LC Waikiki Evlere İş başvuru formundan ve LCW evde paketleme işinden bahsedeceğim. Ayrıntılar çok önemli o nedenle atlamadan okuyun!

LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu?

LC Waikiki Evlere İş veriyor mu
LC Waikiki Evlere İş veriyor mu

LC Waikiki evde paketleme işi şeklinde internette çok fazla aratma olduğunu gördüm. Sizlere gerçek bilgiyi vereceğim. Ancak sonuna kadar söyleyeceklerimi okumanız önemli.

Şöyle ki LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Sorusunun yanıtı hayırdır. Ancak bu durum sizi üzmesin çünkü bu durumu sizlere açıklayacağım. LC Waikiki markasının direkt olarak bu şekilde bünyesinde işçi çalıştırmadığı biliniyor. LC Waikiki direkt olarak evlere iş vermese de markanın çalıştığı birçok fason firma bulunuyor.

Sizin de aslında aradığınız iş fırsatı bu fason firmalarda bulunuyor. LC Waikiki evde paketle dediğimiz işte aslında budur. LC Waikiki evde çorap paketleme vs. diyerek firmanın iş verdiğini söyleyenlere inanmayınız.

LCW Evde Paketleme İşi

LCW Evde Paketleme İşi
LCW Evde Paketleme İşi

LCW evde paketleme işi için firmanın çalıştığı fason firmalarla irtibat kurmanız gerekiyor. Bunun için bilmeniz gerekenleri aşağıda sizlere sıralayacağım. Öncelikle LCW evde paketleme işinde hangi işleri yapabileceğinizden bahsedeceğim. Daha önce paketleme işi yapmayanlar için aydınlatıcı olacaktır. LCW evde paketleme işleri genel olarak şunlardır:

 • Kıyafet paketleme
 • Çorap paketleme
 • Kemer paketleme
 • Cüzdan paketleme
 • Ev aksesuarları paketleme

Paketleme işlerinin dışında diğer ek iş seçenekleri:

 • Kutu katlama işi
 • Düğme dikme işi
 • Kıyafet ütüleme
 • İplik kesme ve temizleme

Gibi LC Waikiki evlere iş seçenekleri bulunuyor. Biliyorsunuz ki LC Waikiki Home ile artık marka ev araç gereçleri de satıyor. Bu nedenle sadece fason tekstil firmalarıyla değil, ev araç gereçleri üreten fason firmaları da ek iş almak için önemli.

LC Waikiki Evlere İş Başvuru Formu

LC Waikiki Evlere İş Başvuru Formu
LC Waikiki Evlere İş Başvuru Formu

Gelelim en sık araştırılan konulardan birisine LC Waikiki evlere iş başvurusu için bir form doldurmasını gerektiğini düşünenler var. Bilinen bu yanlışı da düzelteyim. LC Waiki evlere iş başvuru formu şeklinde bir form bulunmamakta.

Yukarı da birden fazla kez açıkladığım gibi marka direkt kendisi üzerinden evde ek iş fırsatı sunmuyor. O nedenle LC Waikiki’nin sunduğu böyle bir form yok. Eğer sizlere LC Waikiki evlere iş başvuru formu şeklinde bir form linki gönderiliyorsa lütfen inanmayın.

Öneri: Evde Paketleme İşi Ankara

LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları

LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları
LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları

Gelelim LC Waikiki evlere iş için hangi iş ilanlarına başvurabileceğiniz konusuna… Özellikle yaşadığınız şehirde bulunan fason firmalara öncelik vererek iş ilanlarını kontrol etmelisiniz. Bu iş ilanlarını şu yöntemlerle bulabilirsiniz.

 • Facebook bu konuda size çok yardımcı olacak. Evde ek iş ilanları şeklinde açılan birçok grup bulunuyor. Bu gruplara katılarak iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.
 • İŞKUR e-şube üzerinden kendinize kayıt oluşturabilir ve firmaların paketleme işlerine başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Bunun dışında fason firmalarla direkt iletişim kurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Firmaların telefon numaralarını nasıl bulacağınızı hemen aşağı başlıkta anlattım.

LCW Evde Paketleme Telefon Numarası

LCW Evde Paketleme Telefon Numarası
LCW Evde Paketleme Telefon Numarası

LCW evde paketleme telefon numarası için LC Waikiki markasını aramayacağız. Unutmayın! Burada önemli olan fason firmaların telefon numaralarına erişmek. Şimdi sizlere etkili bir yöntem göstereceğim. Şehrinizdeki fason firmaların telefon numaralarına anında ulaşacaksınız.

 • Google’ı açın.
 • Yaşadığın şehirle birlikte fason firmalar yazın. Örnek: İzmir fason tekstil firmaları
 • Aramanızı üst kısımdan Google Haritalar’dan gerçekleştirin.
 • Önünüze birçok fason firma ve iletişim bilgileri düşecek.

Buradan fason firmaların telefon numaraları görüyorsunuz. Arayarak evde paketleme işi yapabileceğinizi söyleyerek iş verip veremeyeceklerini sorabilirsiniz. Aradığınız numaralarla irtibata geçtiğinizde LC Waikiki evlere iş şeklinde belirtmeyin. Bunlar birçok firmayla çalışan fason firmalar olduğu için marka belirtmenize gerek yoktur.

İstanbul’da mı yaşıyorsunuz? Evde paketleme işi İstanbul için ayrıca hazırladığımız yazı sizler için!

LC Waikiki Evlere İş Fırsatı Ne Kadar Kazandırır?

LC Waikiki Evlere İş Fırsatı Ne Kadar Kazandırır?
LC Waikiki Evlere İş Fırsatı Ne Kadar Kazandırır?

LC Waikiki evlere iş seçeneklerinden yararlanmak isteyenlerin akıllarındaki en büyük soru da ne kadar kazanacağız sorusudur. Burada kazancınızı etkileyen birçok faktör var:

Genel olarak, evde yapılan işlerde kazanç, işin türüne, zorluğuna, tamamlanan iş miktarına ve çalışma saatlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca çalışacağınız fason firma da çok önemli.

Bazı fason firmalar haftalık ya da aylık sabit bir ücret sunarken, diğerleri tamamlanan görev veya paketleme sayısı üzerinden ödeme yapabilir. Ancak genel olarak paketleme adedine göre firmalar ödeme yapmayı tercih ediyor. Ortalama olarak da yapılan işlere, paketlemelere ödenen ücret 2 TL – 3 TL‘dir. Örnek bir kazanç tablosu sunayım:

Paketleme AdediGünlük KazançHaftalık KazançAylık Kazanç
100300 TL2.100 TL8.400 TL
200600 TL4.200 TL16.800 TL
LCW Paketleme işi kazancı

Kimler Evlere İş Alabilir?

Sizlere anlattığım fason firmalarla çalışmak için belli bir kritere sahip olmanız gerekmiyor. Türkiye’nin her noktasından bu işlere başvuruda bulunabilirsiniz. Bu tarz evde ek işler özellikle ev hanımları, öğrenciler ve emekliler tarafından ilgi görüyor.

Evde ek iş, aileye ek gelir sağlama ve esnek çalışma saatlerine sahip olarak para kazanma imkanı sunuyor. İş arayanlar, anlattığım şekilde LC Waikiki evlere iş gibi fırsatları araştırabilir ve uygun olanlarına başvurabilirler.

Aşağı yorum bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz!

Benzer Yazılar

“LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu? 2023 BİLGİLERİ!” üzerine bir yorum

Yorum yapın