Evde Nikah Şekeri Paketleme İşiyle 14.000 TL Kazan!

Evde ek iş yaparak para kazanmak ister misiniz? Bunun için birden fazla seçeneğiniz bulunuyor. Sizlere bu seçenekler arasındaki en kazançlı olanlarından birisini paylaşacağım. Evde nikah şekeri paketleme işi sayesinde aylık 10.000 TL’ye varan kazançlara sahip olabilirsiniz.

Havalar ısınırken, nişan, düğün sezonu da açılmışken harika bir ek gelir kapısı diyebilirim. İşe nasıl sahip olabilirsiniz? evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşacaksınız? Hepsini sırasıyla anlatacağım. Hadi detayları öğrenelim!

Evde Nikah Şekeri Paketleme Nasıl Yapılıyor?

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi nasıl yapılır

Evde nikah şekeri paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Bir firmayla anlaştıktan sonra yapmanız gereken size verilen nikah şekerlerini gerektiği şekilde paketlemektir. Malzemeler firma tarafından size verilecektir. Sonrasında şu adımları izlemeniz gerekir:

 1. Nikah şekerleri, şeffaf tül veya organze kumaş, ince kurdele, makas gibi malzemeleri hazırlayın.
 2. Şekerleri paketlemek için uygun boyutta kesilmiş şeffaf tül veya organze kumaşları hazırlayın. Kumaşların boyutunu, içerisine sığacak şekilde ayarlayın.
 3. Nikah şekerlerinden birkaç tanesini kumaşın ortasına yerleştirin. Şekerlerin miktarını ve düzenini istenilene göre yapmalısınız.
 4. Kumaşı yavaşça toplayarak şekerlerin üzerini kapatın ve elinizle sıkıca tutarak kumaşı üstten biraz sıkıştırın.
 5. İki elinizle kumaşı üstten sıkıca bağlayın. Bağlarken fazla kumaşı kesmek için makas kullanabilirsiniz.
 6. Kumaşın bağlandığı yerin üst kısmından, kurdeleyi geçirin ve düğümleyin. Kurdeleyi bağlama işlemi sırasında istenilene bağlı olarak farklı şekillerde bağlayabilirsiniz.
 7. Kurdeleli düğümün üzerinde fazla kurdele kısmını kesin.
 8. İşlemi diğer nikah şekerleri için tekrarlayın ve istediğiniz sayıda paketleme yaparak tamamlayın.

Tabi sizden istenilen nikah şekeri için örnek farklı olabilir. İşin mantığı bu şekilde işlediği için sizlere adım adım anlattım.

Daha fazla evde ek iş yaparak para kazanmak için seçenek arıyorsanız, yazımı okuyun

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?
Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?

Evde nikah şekeri işiyle para kazanmak isteyenler için en önemli konulardan birisi de kazançtır. Kazançlar aslında tamamen çalıştığınız firmaya bağlıdır. Her firma aynı ücreti verecek diye bir durum söz konusu değildir. Ancak piyasadaki ortalama kazançlardan bahsedebiliriz.

Nikah şekeri paketleme adedine göre ortalama olarak 1 – 3 TL arasında bir ödeme gerçekleştiriyor. Sizlere örnek olması açısından paketleme adedine 2 TL veren bir firmadan ne kadar kazanacağınızı göstereyim.

Paketleme SayısıGünlük KazançHaftalık KazançAylık Kazanç
100200 TL1.400 TL5.600 TL
150300 TL2.100 TL8.400 TL
200400 TL2.800 TL11.200 TL
250500 TL3.500 TL14.000 TL
nikah şekeri işi kazancı

Evde nikah şekeri işi görüldüğü üzere düzenli yapıldığı taktirde ayda 14.000 TL’ye kadar kazandırabilir. Özellikle düğün sezonunda bu kazançları elde etmeniz çok olasıdır. Günlük 200 – 250 paket yapabilmeniz gayet mümkündür. Bu işleri haftalık ya da aylık olarak firmayla anlaşarak alabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar
evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Bu işi nasıl yapacağınızı ve ne kadar kazanabileceğinizi artık biliyorsunuz. Öyleyse kilit konumuza bakabiliriz. Nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanmak için firmalarla anlaşmanız gerekiyor. Peki, bu firmalar hangileri? Nasıl ulaşacaksanız? Sizlere anlatayım…

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar çoğu zaman organizasyon şirketleri ve çeyiz ürünleri satan dükkanlardır. Siz de şehrinizdeki organizasyon şirketlerini ve nikah şekeri satan dükkanlarını bularak iletişim kurabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar iletişim için aşağıda ne yapmanız gerektiğinden bahsettim.

Okuyun: Evde örgü işi yapmak

Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numarası

evde nikah şekeri işi telefon numaraları
evde nikah şekeri işi telefon numaraları

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan yukarıda bahsettim. Bu yerlerle nasıl iletişim kurabileceğinizden bahsedeceğim.

 • Evde nikah şekeri işi telefon numarası için Google arama motorunu açın.
 • Yaşadığınız şehirle birlikte “nikah şekerleri” yazın. Örneğin “İstanbul nikah şekerleri”gibi
 • Arama tuşuna basın.
 • Üst kısımda yer alan daha fazla seçeneğinden “haritalar” kısmına basın.
 • Karşınıza sol tarafta firmalar sıralanacaktır.

Bu firmaların adresleri ve telefon numaraları karşınıza çıkacak. Evde nikah şekeri işi telefon numarasını bu yöntemle bulabilirsiniz.

Ancak önünüze düşecek olan her firmanın evlere paketleme işi vermediğini belirtmeme gerek yok diye düşünüyorum. Bu firmaları tek tek arayıp evde nikah şekeri paketleme işi verip vermediğini sormanız gerekiyor.

Nikah Şekeri Paketleme İş İlanları

evde nikah şekeri iş ilanları
evde nikah şekeri iş ilanları

Evde nikah şekeri paketleme işi yapmak için çeşitli platformlarda yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için ilk yöntem evde ek iş için kurulan Facebook gruplarına katılarak nikah şekeri paketleme işi için yayınlanan ilanlara başvurmaktır. Ayrıca instagram gibi sosyal medya mecralarına da göz atabilirsiniz. Bir diğer yöntem de İŞKUR ilanlarına başvurmak. Bunu da hemen aşağıda anlattım.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İŞKUR

Nikah şekeri paketleme işi almak için en güvenilir yöntemlerden birisi de İŞKUR üzerinden iş almaktır. Kimi organizasyon firmaları direkt İŞKUR aracılığıyla paketleme işçileri almakta.

Bunun için İŞKUR’a üye olmalı ve “paketleme işçisi” için şehrinizdeki iş ilanlarını görüntülemelisiniz. Size uygun olan iş ilanlarına anında başvuru yapabilirsiniz.

Önemli Uyarı!

Sizlere evde nikah şekeri paketleme işi için bilmeniz gereken bilgileri aktardım. Evde ek iş seçenekleri her geçen gün artsa da bu işi fırsat bilen dolandırıcıların da olduğunu belirtmem gerek. Bu nedenle sizlerden kaparo, detaylı kimlik bilgisi isteyenler olabilir.

Sakın inanmayın ve asla herhangi bir ödeme gerçekleştirmeyin! Size anlattığım yöntemleri kullanarak nikah şekeri yapımı işi alabilirsiniz. Aşağıya yorum atarak da firmaların sizleri bulmasını sağlayabilirsiniz!

Benzer Yazılar

“Evde Nikah Şekeri Paketleme İşiyle 14.000 TL Kazan!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın