Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 6 FİRMA BİLGİSİ!

Evde ek iş yapmak ve para kazanmak istiyorsanız, sizlere yarımcı olacağım. Evde paketleme işi veren firmalar başta olmak üzere birçok firma için bilgi vereceğim. Bu firmalarla anlaşarak siz de evde para kazanabileceksiniz.

Birçok sektörde evlere iş veren firmalar var. Bu firmaların hangileri olduğu ve nasıl ulaşılabileceği konusunda bilginiz yoksa, atlamadan okuyun. 2023 yılında eve iş veren firmalar ve bilgileri aşağıdadır. İşte detaylar…

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Güvenilir mi?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Güvenilir mi?
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Güvenilir mi?

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi? Sorusudur. Doğru bir soru çünkü evde ek iş seçenekleri arttıkça buna karşılık dolandırıcılık yapmak isteyenlerin sayısı da arttı. 81 ilde paketleme işi verilir diyen her kişiye bu noktada inanamamanız gerekiyor.

Dolandırıcılık vakalarını önlemek için güvenilir firmalarla çalışmanız önemlidir. İş başvurularında size ücret talep eden veya ön ödeme isteyen şüpheli durumlarla karşılaştığınızda dikkatli olmanız önemlidir. Sizlere yazımın devamında güvenilir olarak iş almanız için bilmeniz gerekenleri tek tek anlatacağım. Hadi devam edelim.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmaların çok seçenekli ve birçok sektörden olduğunu söylememe gerek yok. Birçok sektörden firma ile çalışabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmalar genellikle şunlardır:

 • Kıyafet tekstil atölyeleri
 • Ev tekstil firmaları
 • Ambalaj ve plastik fabrikaları
 • Kimya sanayi fabrikaları
 • Aksesuar üretim fabrikaları
 • Organizasyon firmaları

Evlere iş veren firmalar genellikle bunlardır. Peki bu firmalardan hangi işleri alabilirsiniz? Ne kadar kazanırsınız? Ayrıntılarına göz atalım.

Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar listesi için ayrıca yazımıza göz atabilirsiniz!

1- Kıyafet Tekstil Atölyeleri

evde paketleme işi güvenilir
evde paketleme işi güvenilir

Kıyafet tekstil atölyeleri, genellikle üretim sürecinde giyim ve tekstil ürünlerinin imalatını yapan işletmelerdir. Bu atölyeler, toplu üretim yaparak markaların veya perakende satış noktalarının taleplerini karşılar.

Bu atölyelerin ürettikleri ürünler için etiketleme ve paketleme işi gerçekleştirirler. Bunun için de insan gücüne ihtiyaç duyarlar. Firmalar kendi bünyelerinde çalıştırmak yerine evden çalışabilecekleri kişilerle anlaşıyorlar. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz. Kıyafet tekstil atölyeleri çorap paketleme, kıyafet paketleme, düğme paketleme gibi iş seçeneklerini sizlere sunar.

2- Ev Tekstil Firmaları

eve paketleme işi veren firmalar
eve paketleme işi veren firmalar

Ev tekstil firmaları evlerde kullanılan tekstil ürünlerini üreten firmaları kapsar. Havlu, nevresim, yastık kılıfı, banyo eşyaları, dekoratif eşyalar, mumlar ve daha birçok akla gelebilecek ürünlerin üretimini gerçekleştirirler. Bu ürünlerin paketlenmesi için paketleme işçilerine ihtiyaç vardır.

Özdilek, Taç, Boynet Home, LC Waikiki Home gibi büyük firmaların çalıştığı fason firmalarla çalışarak siz de evinizden para kazanabilirsiniz. Bunun için direkt büyük firmalara başvurmanız doğru olmayacaktır. Fason firmalara başvurmanız gerekiyor.

3- Ambalaj ve Plastik Fabrikaları


paketleme işi veren firmalar
paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar arasında ambalaj ve plastik fabrikaları da bulunur. Burada üretilen birçok ürünün paketlenmesi gereklidir. Bunun için şehrinizde ambalaj ve plastik fabrikaları bulunuyorsa, başvuruda bulunabilirsiniz. Birbirinden çeşitli paketleme işlerini gerçekleştirerek aylık düzenli olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Özellikle fabrikalar düzenli olarak çalışabilecekleri kişiler arıyorlar. Düzenli olarak ve titiz şekilde çalışabileceğinizi düşünüyorsanız bu fabrikaları değerlendirebilirsiniz. Aşağıda bahsettiğim firmaları nasıl bulabileceğinizden ayrıca bahsedeceğim. Endişeniz olmasın.

4- Kimya Sanayi Fabrikaları

Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar
Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere paketleme işi veren firmalar arasında kimya sanayi fabrikaları da yer alıyor. Dediğim gibi birçok sektörden firmayla çalışabilirsiniz. 🙂 Pek kimya sanayi fabrikaları sayesinde hangi işleri alabileceksiniz?

Özellikle evde sabun paketleme işi yapmak için bu fabrikalarla anlaşmanız gerekiyor. Kazançlar ise genellikle paketlediğiniz ürün adedine göre veriliyor. Sabun paketleme işi için detayları ayrıca yazdığım yazıdan öğrenebilirsiniz. Bu firmalarla nasıl iletişim kurabileceğinizden ayrıca bahsettim.

5- Aksesuar Üretim Fabrikaları

eve iş veren firmalar
eve iş veren firmalar

Aksesuar üretim fabrikaları, giyim, moda ve takı sektörlerine yönelik çeşitli aksesuarların üretildiği tesislerdir. Türkiye’de birçok aksesuar üretim fabrikası bulunmaktadır. Paketleme işleri denildiğinde akla gelen ilk şeylerden birisi de aksesuarlardır.

Birçok şehirde aksesuar üreten ve satan firmalar var Bu yerlere başvuruda bulunabilirsiniz. Kolye, küpe, bileklik, fular, kemer, piercing paketleme işleri yaparak ek kazançlar elde edebilirsiniz. Sadece fabrikalar değil aksuesuar satan toptancılarla da anlaşarak iş alabilirsiniz.

6- Organizasyon Firmaları

evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar
evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Özellikle organizasyon sayısının arttığı yaz aylarında evde paketleme işi veren firmalar organizasyon firmalarıdır. Şehrinizde mutlaka organizasyon firmaları bulunur.

Bu firmalar nikah şekeri, davetiye, kına gibi çeşitli ürünlerin tedariğini sağlarlar. Toptan aldıkları için ürünlerin paketleme işleri yapılmamış olduğundan dolayı belli aralıklarla kendileriyle çalışacak insanlara ihtiyaç duyarlar.

Eve Paketleme İşi Veren Firmaları Bulmak

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Yukarıda sizlere evde paketleme işi veren firmalar sıraladım. Hangi firmalardan eve iş alabileceğinizi artık biliyorsunuz. Bahsettiğim firmaları nasıl bulacağınızdan da sizlere bahsedeceğim. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Eve paketleme işi veren firmaları adım adım şu şekilde bulabilirsiniz:

 • Google Haritalar‘ı açın.
 • Arama kısmına gelin.
 • Yukarıda sıraladığım ve size en uygun olabileceğini düşündüğünüz firma ismini yaşadığınız şehirle birlikte girin.
 • Örnek: İstanbul tekstil atölyeleri
 • Enter’a basın.

Karşınıza birden fazla firma sıralanacaktır. Bu yöntemle birçok firmayı bulmak mümkün. Ancak şöyle bir durum var ki önünüze düşen her firma evlere iş vermiyor. Bunu da iletişim kurarak ve sorarak öğrenebilirsiniz. Firmanın isminin altında adres ve telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Firmaları bulup tek tek adreslerine giderek evde paketleme işi verip vermediklerini sormak yerine kısa süre içerisinde birçok firmayı telefon numarası üzerinden arayabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, ne kadar kazanabileceğinizi de sorguluyorsunuzdur. Bu tamamen evde paketleme işi veren firmaların ücretlendirme politikasına bağlıdır. Ayrıca yapacağınız paketleme işi, adedi kazancınızı etkiler. Genellikle paketleme başına ücret söz konusudur ve paket başına 2 TL – 3 TL öderler.

Günlük 200 paketleme yapan kişinin günlük kazancı 400 TL olacaktır. Haftalık olarak 2.800 TL, aylık ise 11.200 TL bir kazanç söz konusudur. Ortalama olarak kazançlar bu şekildedir.

Kafanızı karıştıran, sormak istediğiniz sorular varsa aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz. Sizlere hemen geri dönüş sağlayacağım. Ayrıca yorum atarak firmaların sizlere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. 🙂

Benzer Yazılar

Yorum yapın