Evde Çorap Paketleme İşi – AYLIK 10.000 TL KAZANIN!

Evde ek iş yaparak para kazanmak için sizlere bir fırsattan bahsedeceğim. Evde çorap paketleme işi yaparak aylık 10.000 TL‘yi aşan kazançlar elde edebilirsiniz! Bunun için nasıl iş alabileceğinizden ayrıntılarıyla bahsedeceğim.

Evde çorap paketleme işi veren firmaların numaralarını nasıl bulabileceğinizden de bahsedeceğim. Böylelikle kısa sürede firmalarla anlaşarak para kazanmaya başlayacaksınız. İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerin yanı sıra Sivas, Konya, Elazığ, Rize, Sakarya gibi küçük şehirlerden de başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?
Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Daha önce paketleme yapmayanlar için kısaca evde çorap paketleme işi nasıl yapılır? Bundan bahsedeceğim. Firmalarla çalışmak istiyorsanız, işin nasıl yapıldığını bilmeniz sizi ön plana çıkartacaktır. Adım adım çorap paketleme işi şöyle yapılıyor:

 • Öncelikle paketleme işlerinizi gerçekleştirebileceğiniz temiz bir alanınızın olması gerekiyor. Çorap paketleme yaparken ürünlerin hijyenik şekilde hazırlanması firma için çok önemlidir.
 • Paketleme işlemi için lazım olan malzemeler vardır. Gerekli paketleme malzemelerinin hepsini firma sizlere verecektir. Ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymazsınız.
 • Firmanın belirttiği talimatlar olacaktır. Bu talimatlara göre çoraplarını verilen malzemelerle birlikte paketlemeniz gerekiyor.
 • Çoraplar sizlere belli bir sayıyla verilecektir. Eksiksiz şekilde paketleme işlemini tamamlamalısınız.
 • Tamamladığınız paketleme işiyle çorapları sizden istenen şekilde bir kutu da ya da poşette bir araya getirmelisiniz.
 • Firma tarafından belirtilen teslim tarihinde tüm ürünleri paketlenmiş şekilde teslim etmeniz gerekiyor.

Çorap paketleme işi özetle bu şekilde yapılıyor. Kimi zaman size verilen çorap modellerine, markalarına göre paketleme işlemi farklılık gösterebilir. Örneği babet çorap paketleme işi ile normal çorap paketleme aynı şekilde gerçekleştirilmiyor. Verilen talimatlar bu yönde farklılık gösterecektir.

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Çorap paketleyerek para kazanmak için yapmanız gereken şey iş veren firmalarla anlaşmaktır. Evde çorap paketleme işi veren firmalar genellikle tekstil atölyeleri ve toptancılardır. Bu yerler paketleme işi için insan gücüne ihtiyaç duyarlar.

O nedenle başvuru yapacağınız firmalar öncelikli olarak bu yerler olmalı. Kolayca iş bulmak için yapmanız gereken hızlı şekilde firmalarla iletişim kurmaktır. Bunun için de telefon numaralarına ihtiyacınız var. Aşağıda sizlere detaylıca anlattım!

Popüler ek iş imkanı: Evde nikah şekeri paketleme işi

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

evde çorap paketleme işi telefon numarası
evde çorap paketleme işi telefon numarası

Çorap paketleme işi yapmak için firmaları tek tek gezerek iş verip vermediklerini sormak süreci çok uzatacaktır. Süreci uzatmamak için firmaların iletişim numaralarını öğrenmelisiniz. Bunun için etkili bir yöntem var. Evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numarası için şu adımları izleyin.

 • Google Haritalar hizmetini açın.
 • Arama kısmına yaşadığınız şehirle birlikte tekstil firmaları ya da çorap toptancıları yazın.
 • Örnek: İstanbul tekstil firmaları – İstanbul çorap toptacıları
 • Arama kısmına tıklayın.

Karşınıza bir sürü firma düşecektir. Sol tarafa baktığınızda firma isimleri ve iletişim adresleri göreceksiniz. Firmaları karşınıza çıkan telefon numaraları üzerinden arayabilirsiniz. Tüm firmalar evlere iş vermiyor ancak sorup, böyle bir iş için uygun olduğunuzu dile getirerek fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İş İlanları

Evde Çorap Paketleme İş İlanları
Evde Çorap Paketleme İş İlanları

Yukarıda sizlere firmaları ve telefon numaralarını nasıl bulabileceğinizden bahsettim. Bu şekilde daha hızlı iş alabileceğinizin altın ı çizeyim. Bunun dışında direkt yayınlanan iş ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz. Evde çorap paketleme iş ilanları şu şekilde bulunabilir:

 • Sosyal Medya Mecraları: Özellikle Facebook gibi sosyal medya platformlarında evde çalışma fırsatlarına yönelik gruplar veya sayfalar vardır. Örneğin evde paketleme işi ve ek iş ilanları gruplarına katılabilirsiniz. Bu grupları veya sayfaları takip ederek güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.
 • İş Bulma Siteleri: İş arama siteleri, evde çalışma fırsatlarına yönelik iş ilanlarına sıklıkla yer verir. Örneğin, Indeed, Yenibiris, Secretcv gibi… Bu platformları kontrol edebilirsiniz.
 • İŞKUR: Türkiye’de İŞKUR, iş arama ve işe yerleştirme hizmetleri sunan resmi bir kurumdur. İŞKUR’un evde çalışma fırsatlarına ilişkin ilanları araştırabilirsiniz . Detaylarını aşağıda aktardım.

Önemli Uyarı!

Çorap paketleyerek para kazanmak istiyorum diyorsanız bazı dikkat etmeniz gerekenler var. Evde paketleme işleriyle uğraşanları sayısı her geçen gün artıyor. Bu iyi bir şey ancak artışa bağlı olarak dolandırıcı sayısı da artıyor.

Evlere çorap paketleme işi veriyorum diyerek insanları dolandıranlar mevcut. Kapora adı altında ön ödeme talep ediyorlar ve insanlara iş vermeyerek paralarını alıyorlar.

O nedenle lütfen bu tarz isteklere inanmayınız ve detaylı kimlik bilgilerinizi de paylaşmayınız. Güvenilir firmalarla ve kişilerle iletişim kurduğunuzdan emin olun.

Bu noktada sizlere ayrı olarak eve iş veren güvenilir firmalar hakkında detaylı bir yazı hazırlamıştım. Bilgi almak için okuyun!

İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar
İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Güvenilirlikten bahsetmişken çorap paketleme işi iş ilanları için faydalanabileceğiniz güvenilir bir kurum da İŞKUR’dur. İŞKUR üzerinde çorap paketleme işleri alabilirsiniz.

 1. İŞKUR’un resmi web sitesine gidin ve iş arama bölümünü açın.
 2. İlk olarak hangi şehirde olduğunuzu belirtmek için açılan pencerede bulunan şehir seçeneğini kullanın veya listenin altında bulunan arama kutusuna şehir adını yazın ve arayın.
 3. Şehir seçimini tamamladıktan sonra, meslek alanına odaklanmak için arama kutusuna “paketleme işi” veya “tekstil firmaları” gibi terimler yazın ve arayın.
 4. Çıkan sonuçlarda çorap paketleme işiyle ilgilenen firmaların listesini göreceksiniz. Bu firmaların adı, iletişim bilgileri ve diğer ilan detayları gibi bilgiler mevcut olacaktır.
 5. Aktif iş ilanı varsa başvuruda bulunun.
 6. Aktif iş ilanı yoksa İlgilendiğiniz bir firmayı seçin ve üzerine tıklayarak daha fazla bilgi edinin.
 7. İletişim bilgilerini bulmak için firmanın ayrıntılarını kontrol edin. Bu bilgiler genellikle telefon numaraları, e-posta adresleri veya web siteleri şeklinde olabilir.
 8. Firma ile iletişime geçmek için bu iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Telefonla arayarak, e-posta göndererek veya web sitesi üzerinden başvuru yaparak firmaya ulaşabilirsiniz.

Rehber içerik: İşkur evde paketleme işi

Çorap Paketleme İşi Kazancı

Çorap Paketleme İşi Kazancı
Çorap Paketleme İşi Kazancı

Çorap paketleme işi ne kadar kazandırıyor? Bu durum çalıştığınız firmanın ücretlendirme politikasına bağlı. Her firma farklı şekillerde ödeme yapabilir. Örneğin bazıları aylık olarak sabit ödeme yaparken, bazı firmalar toplam paketlediğiniz çorap başına ödeme gerçekleştiriliyor.

Çoğunlukla toplam paketlediğiniz çorap sayısına göre ödeme alırsınız. Paketleme başına ortalama olarak 2 – 3 TL ödeme gerçekleştirilir. Ortalama olarak kazanç tablosu şöyle olacaktır:

Paketleme SayısıGünlük KazançHaftalık KazançAylık Kazanç
1504503.15012.600

Evde Çorap Paketleme Yorumları

Evde Çorap Paketleme Yorumları
Evde Çorap Paketleme Yorumları

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenler bu işi yapanların da yorumlarını merak ediyorlar. Bu işi yapanların işten çok memnun olduklarını yapılan yorumlarda görebilmek mümkün. Güvenilir firmalarla çalışanlar düzenli olarak ek gelir elde edebiliyorlar.

Ancak bu iş nedeniyle dolandırılanların sayısı da az değil. Yukarıda bahsettiğim gibi evde çorap paketleme işi veriyorum diyerek insanlardan ön ödeme alanlar ve onlara inananlar var. Hiç bir firma ve kişinin bunu yapma hakkı bulunmuyor. O nedenle dikkatli olmanız gerekli. Yani olumlu olumsuz yorumlar mevcut. Eğer dikkatli bir şekilde güvenilir firmalarla çalışırsanız, bir problem yaşamazsınız.

Benzer Yazılar

“Evde Çorap Paketleme İşi – AYLIK 10.000 TL KAZANIN!” üzerine 3 yorum

Yorum yapın