Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar – EN ÇOK KAZANDIRAN 13 APP

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte, akıllı telefonlarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu akıllı cihazlar sadece iletişim aracı olarak kullanılmakla kalmıyor, aynı zamanda para kazanabileceğimiz birçok uygulama sunuyor. Evet, yanlış duymadınız, doğru para kazandıran uygulamaları kullanarak gelir elde etmeni mümkün.

Para veren uygulamalar Para kazandıran uygulamalar, çeşitli görevleri tamamlayarak, anketlere katılarak, oyunlar oynayarak veya belirli aktiviteleri gerçekleştirerek gelir elde etmenize olanak tanır. Siz de boş vaktinizi gelire çevirin! İşte gerçek para kazandiran uygulamalar listesi…

Para Kazandıran Uygulamalar Nasıl Çalışıyor?

Para Kazandıran Uygulamalar Nasıl Çalışıyor?
Para Kazandıran Uygulamalar Nasıl Çalışıyor?

Para veren uygulamalarla para kazanmak isteyenler ilk olarak uygulamalardan nasıl para kazandıklarını merak ediyorlar. Neden uygulamalar size para veriyorlar ki? Şöyle ki uygulamaların da bu işten kazancı var.

İşleyişleri genellikle şu şekildedir: Uygulamalar, kullanıcılara çeşitli görevler veya aktiviteler sunar. Bu görevler arasında anketlere katılmak, reklamları izlemek, ürünleri test etmek, belirli uygulamaları indirmek veya oynamak gibi çeşitli görevler bulunabilir.

Görevleri tamamladığınızda, belirli bir puan veya para birimi kazanırsınız. Bu puanları daha sonra para, hediye kartları şeklinde sizlere verirler.

1- Swagbucks

para veren uygulamalar
para veren uygulamalar

Anketlere katılarak, videolar izleyerek, alışveriş yaparak ve diğer görevleri tamamlayarak puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları hediye kartları olarak kullanabilir veya nakit para olarak çekebilirsiniz.

Swagbucks’a üye olduktan size10 dolar da ödemeye yapılıyor. Sonrasında uygulama içerisinde sizlere sunulan görevleri tamamlıyorsunuz. Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar arasındadır. Oldukça uzun zamandır dünyanın birçok noktasında insanların para kazanmasını sağlayan bir uygulama ve mutlaka değerlendirmelisiniz.

Kazanç: Anketler genellikle 40 ila 200 SB arasında bir ödül sunabilirken, videoları izlemek veya arama yapmak gibi daha basit görevler daha az SB kazandırabilir.

Para kazanmak için eğlenceli yollar var! Para kazandıran oyunlar yazısını okuyabilirsiniz.

2- InboxDollars

para kazanma uygulamaları
para kazanma uygulamaları

Anketler, oyunlar, videolar, arama yapma, mail okuma gibi görevleri tamamlayarak gelir elde edebilirsiniz. Ödemeler dolar cinsinden olur ve minimum ödeme tutarı 30 dolardır. Dolar kazandıran uygulamalar uygulamalar arasındadır. Ödemenizi nakit para olarak ya da hediye katlarıyla değerlendirebilirsiniz.

InboxDollars, size referans linki sağlar. Bu linki arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşarak onları InboxDollars’a davet edebilirsiniz. Her davet ettiğiniz kişi üzerinden ödül kazanırsınız.

Kazanç: Kazançlar genellikle görevlere ve süresine bağlı olarak değişir. Anket başına ortalama 0,50 – 1 dolar kazanırsınız.

3- İnPaka

türkiye'de para kazandıran uygulamalar
türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar da var! Eğer İngilizce uygulamaları kullanmak istemiyorsanız, türkçe para veren uygulamalar çok işinize yaratacak. İnpaka üzerinen para kazanmak gayret istiyor.

Bu uygulamanın anlaşmalı olduğu bazı markalar var. Anlaşmalı olduğu markalardan bir alışveriş yaparsanız ya da yapılmasını sağlarsanız belli bir ödemeyi İnpaka cüzdanınıza alırsınız.

Kazanç: Hangi markanın hangi hizmetini aldığınıza göre değişir.

4- Nays

türkçe para kazandıran uygulama
türkçe para kazandıran uygulama

Yine sizlere Türkiye’de para kazandıran uygulamalardan birisini anlatacağım. Nays uygulaması para kazanmanın yanında da size çok fayda sağlayacak. Nays bir Türkiye İş Bankası markası olduğu için güvenilirliği konusunda şüphe etmenize gerek yok.

Üstelik üye olduğunuz anda 20 TL hesabınıza yatar. Arkadaşlarınızı davet ederseniz ve onlarda davetiniz üzerine uygulamayı indirirse, 20 TL kazanırsınız. Şimdi kazan fırsatıyla da hediye para kazanma fırsatınız bulunuyor. Hemen indirip paranızı alabilirsiniz. 🙂

Kazanç: 20 TL kaydolma bonusu alırsınız. 5 arkadaş davet ettiğiniz de de 100 TL kazanırsınız.

5- Anketcepte

Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar içerisinde en güvenilir Türkçe uygulama Anketcepte’dir. Adı üstünde bu uygulamanın sunduğu anketleri doldurarak para kazanacaksınız.

Uygulamayı telefonunuza anında ücretsiz şekilde indirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Anket doldurdukça cp para kazanırsınız.

Kazanç: 100 cp = 1 TL‘dir. 2.500 cp paraya yani 25 TL‘ye ulaştığınızda para tanımladığınız hesabınıza aktarılır.

Popüler içerik: Sermayesiz para kazanmak

6- Rakuten

telefondan para kazandiran uygulamalar
telefondan para kazandiran uygulamalar

Alışveriş yaptığınızda para iadesi almanızı sağlayan bir uygulamadır. Ortağın olduğu birçok mağazada alışveriş yaparak nakit para kazanabilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar arasında bunu da değerlendirebilirsiniz! Öncelikle Rakuten’e üye olmanız gerekmektedir.

Ücretsiz bir hesap oluşturarak başlayabilirsiniz. Rakuten’in ortak olduğu birçok online mağaza bulunmaktadır. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazaları Rakuten üzerinden bulup, mağaza linkine tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız her alışverişten belirli bir yüzde oranında para iadesi alırsınız.

Kazanç: Gerçekleştirilen alışverişe göre yapılan para iadesi tamamen değişkendir.

7- Airbnb

en çok para kazandiran uygulamalar
en çok para kazandiran uygulamalar

Evinizdeki veya boş olan diğer mülklerde konuklarınıza konaklama imkanı sağlayarak para kazanabilirsiniz. Misafirlerinize kiraladığınız odalar veya evler için ücret alırsınız. Özellikle evinizin konumu iyiyse, kazancınız çok daha artar.

Hatta tatil bölgelerine yakın yerlerde yaşıyorsanız, yazın çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralamalar gerçekleştirebilirsiniz. Zira yurt dışında sadece Airbnb yaparak geçinen insanlar dahi var.

Kazanç: Kiraladığınız muhite göre değişiklik göstermekte.

8- Foap

telefondan para kazandiran uygulamalar
telefondan para kazandiran uygulamalar

İyi fotoğraflar çektiğinizi düşünüyor musunuz? Öyleyse para kazandıran uygulamalardan birisi olan Foap size çok İyi kalitede fotoğraflar çekerek bunları Foap platformunda satışa sunabilirsiniz.

Foap, fotoğraflarınızın satılması durumunda sizinle bir gelir paylaşır ve bu miktarı Foap hesabınızda biriktirir. Ardından biriken parayı çekebilirsiniz.

İşin en iyi yanı da telefondan çektiğiniz fotoğrafları da yükleyebilmenizdir. Kamerası iyi bir telefona sahipseniz, aklınıza gelebilecek her fotoğrafı yükleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Başarılı olmak için yüksek kaliteli ve talep gören fotoğraflar üretmek gerekir.

Kazanç: Foap üzerinden ne kadar para kazanacağınız, satışa sunduğunuz fotoğrafların talep görmesine, kalitesine ve satış fiyatlarına bağlı olarak değişir.

9- Gigwalk

para kazanma uygulamaları
para kazanma uygulamaları

Bulunduğunuz bölgedeki küçük görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Bu görevler, dükkanları ziyaret etmek, fotoğraf çekmek veya ürün denemek gibi çeşitli aktivitelerdir.

Eğer boş vaktiniz varsa para kazandıran app’ler için bu uygulamayı da tercih edebilirsiniz. Çevrenize yakın görevler varsa, bu görevleri de ek olarak yapabilirsiniz.

Gigwalk hesabınızda profilinizi güncel tutmak önemlidir. Profil bilgilerinizi tamamlamak, yeteneklerinizi, konumunuzu ve ilgi alanlarınızı belirtmek, size daha uygun görevlere davet almanızı sağlayabilir.

Kazanç: Gigwalk’ta kazanacağınız miktar, tamamladığınız görevlerin türüne, süresine ve karmaşıklığına bağlı olarak değişir. Ancak düzenli olarak kullandığınızda aylık 200 – 300 dolar kazanabilme mümkün!

10- Dog Go

kolay para uygulaması
kolay para uygulaması

Para kazanma uygulamaları çok seçenekli! Dog Go uygulamasını daha önce duydunuz mu? Buraya köpek sahipleri, köpekleri için ilgilenebilecekleri kişileri bulmak için kayıt oluyorlar. Eğer gün içerisinde boş vaktiniz varsa köpekleri gezdirerek, onlara bakıcılık yaparak para kazanabilirsiniz.

Kazanç: Saatlik yürüyüş ücret ortalama 100 TL.

11- Letgo

para kazandıran uygulamalar gerçek
para kazandıran uygulamalar gerçek

Gerçek para kazandiran uygulamalar arasında farklı bir alternatif daha var. Letgo’yu muhtemelen duymuşsunuzdur. Burada insanlar ikinci el eşyaların alışverişlerini gerçekleştiriyorlar.

Siz de kullanmadığınız ürünlerin fotoğraflarını ve bilgilerini bu uygulamaya yükleyerek satışa koyabilirsiniz. Hatta bu uygulamadan düzenli gelir elde etmek için al – sat yapmayı düşünebilirsiniz. Ucuza aldığınız bir ürünü yenileyerek Letgo üzerinden satabilirsiniz.

Kazanç: Satılan ürüne göre farklılık gösterir.

12- Dolap

türkiye'de para kazandıran uygulamalar
türkiye’de para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar için Letgo’ya benzer bir uygulama daha öneriyim. Dolap uygulaması kıyafet ağırlıklı ikinci el satış uygulamasıdır.

Giymediğiniz kıyafetleri satarak para kazanabilirsiniz. Hatta pazardan, butiklerden ucuza kıyafetler alıp, dolap uygulamasında daha pahalıya satabilirsiniz.

Kazanç: Satılan kıyafete göre fiyatlandırma söz konusudur. Değişkendir.

13- Kwai

tiktok gibi para kazandiran uygulamalar
tiktok gibi para kazandiran uygulamalar

Tiktok gibi para kazandiran oyunlar arıyorsanız, Kwai’de yerinizi alabilirsiniz. Tiktok rekabeti oldukça yüksek bu nedenle para kazanma olasılığınız da azalıyor. Ancak Kwai henüz yeni yeni duyuluyor ve rekabet az. Burada yayın açarak, videolar çekerek para kazanabilirsiniz.

Kolayca ve ücretsiz şekilde telefonunuza indirebilir ve videolar yükleyerek takipçi sayınızı artırarak işe koyulabilirsiniz.

Kazanç: İzlenme, takipçi sayınıza, işbirliklerinize göre kazancınız değişecektir.

Sonuç:

Her uygulamanın farklı ödeme politikaları, minimum ödeme tutarları ve kazanç potansiyelleri olduğunu unutmayın. Bazı uygulamalar daha hızlı ve kolay bir şekilde kazanç sağlarken, diğerleri daha fazla çaba ve zaman gerektirebilir.

Ayrıca, kullanmaya başlamadan önce her uygulamayı araştırmanız, kullanıcı yorumlarını okumanız ve kurallarını anlamanız önemlidir. Ek gelir elde etmek için para kazandıran uygulamaları deneyebilir ve size en uygun olanları seçebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum!

Benzer Yazılar

Yorum yapın