Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 İletişim

Evdeki boş vakitlerinizde para kazanmak istiyorsanız, evde sabun paketleme işi yapabilirsiniz! Bunun için sizlere güvenilir bilgileri aktaracağım. Aylık 10.000 TL’yi aşan kazançlar elde etmeniz de mümkün!

Bunun için sabun paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Sizlere sabun paketleme işi iletişim numaraları hakkında da bilgi vereceğim. Ben de evde para kazanmak istiyorum diyorsanız, okumaya başlayın!

Evde Sabun Paketleme İşi Güvenilir mi?

Evde Sabun Paketleme güvenilir mi

Evde sabun paketleme işi araştıranların en sık karşılaştığı durumlardan birisi de dolandırıcılar gibi görünüyor. Bu konu hakkında ilk olarak sizlere uyarı yapmam gerekiyor. Evde ek iş imkanları arttıkça bu durumdan yararlanmaya çalışan dolandırıcılar doğdu.

Evlere sabun paketleme işi veriyoruz diyerek insanlardan kaparo, ayrıntılı kimlik bilgisi vs. isteyenler oluyor. Paketleme işi yapmak için hiç bir ön ödeme yapmamalısınız! Firmalar sizden böyle bir şey istemeyecektir. Güvenilir firmalarla çalıştığınız taktirde ise herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Gayet güvenilirdir.

Evde Sabun Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde Sabun Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde sabun paketleme işi, birçok insan için ek gelir sağlamak amacıyla tercih edilen bir iş seçeneğidir. Firmalarla anlaşmadan önce bu işin nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olmanız önemlidir. İşte evde sabun paketleme işini nasıl yapabileceğinize dair basit adımlar:

 1. Sabun paketleme işine başlamadan önce gerekli ekipmanları ve malzemeleri firma sizlere teslm edecektir. örneğin, ambalaj kağıdı, şeffaf plastik poşetler, kurdele vb.)
 2. Sabunları, firmanın isteğine göre standartlara uygun olarak paketleyin.
 3. Ambalaj kağıdını sabunun etrafına sarın veya şeffaf plastik poşetler kullanarak paketleyin. Paketlerinizi müşterinizin isteğine göre süsleyebilirsiniz.
 4. Paketlenmiş sabunlar için firmaların bazıları etiketleme isteyebiliyorlar. Bunu istediklerinde verdikleri logo veya etiketlerinizi ekleyerek tamamlayabilirsiniz.
 5. Paketlemesi tamamlanan sabunları karton kutuya koyun ve paketlediğiniz sabun adedini not edin.

Evde sabun paketleme işi, dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Özellikle paketleme işlemi gerçekleştirirken hijyenik koşullara dikkat etmelisiniz. Eldiven ve bone takmanız önemlidir. Titiz çalışmanızdan memnun kalan firmalar sizlerle düzenli olarak çalışmak isteyeceklerdir.

Sabun Paketleme İşi Kazancı

Evde Sabun Paketleme İşi Kazancı

Bu işi yaparak ek gelir elde etmek isteyenler için önemli konulardan bir tanesi de kazanç konusudur. Kazancınızı etkileyen en önemli faktörün çalıştığınız firma olduğunu söylememe gerek yok. O nedenle her firma aynı ücreti aynı iş karşılığında ödeyecek diye bir durum söz konusu değil. Ancak ortalama olarak paketleme başına 2 TL – 3 TL ödeme veriliyor. Sizlere örnek bir kazanç tablosu sunacağım:

Paketleme SayısıGünlük KazançHaftalık KazançAylık Kazanç
100200 TL1.400 TL5.600 TL
150300 TL2.100 TL8.400 TL
200400 TL2.800 TL11.200 TL
250500 TL3.500 TL14.000 TL
Sabun paketleme işi kazancı

Haftalık, aylık olarak bu işi yaparak düzenli kazanç sağlayan insanlar var. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz. Günlük 150 – 200 paketleme yapmanız oldukça olasıdır. Daha fazla paketleme işi yapmak için eşinizden, dostunuzdan yardım alabilirsiniz.

Farklı bir ek iş fikri olarak evde nikah şekeri paketleme işi de ilginizi çekebilir. Şimdi okuyun.

Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi nasıl yaparsınız? Ne kadar kazanabilirsiniz? Artık yanıtını biliyorsunuz. Bu işi yapmak istediğinize karar verdiyseniz, gelelim firmalara… Sabun paketleme işi veren firmalar sabun üretimi yapan fabrikalar ve sabun satışı gerçekleştiren firmalardır. Bu yerlerle internet üzerinden, direkt adresten ya da telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerine nasıl ulaşacağınızı hemen aşağıda anlattım.

Evde Sabun Paketleme İşi İletişim

Sabun paketleme işi veren firmalara ulaşmanın en kolay ve etkili yollarından birisi telefon numaraları aracılığıyla ulaşmaktır. Tek tek firmaları gezmek yerine kolayca firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Bunun için size bir yöntem sunacağım.

 • Google “Haritalar” kısmını açın
 • Yaşadığınız şehirle birlikte “sabun üretimi” yazın. Örnek: İstanbul sabun üretimi
 • Arama tuşuna basın.
 • Sol tarafta görüldüğü üzere birden fazla firma bilgisi önünüze çıkacak.

Karşınıza çıkan firmaların adres ve telefon numaraları önünüze geliyor. Her firmanın evlere sabun paketleme işi verdiği gibi bir durum söz konusu değil ancak mutlaka iş veren firmalara da denk geleceksinizdir.

Evde ek iş yaparak para kazanmak için ayrıca hazırlanan rehber yazımızı okuyun!

Evde Sabun Paketleme İşi Başvuru

Evde sabun paketleme işine başvurmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. İşte başvuru sürecini kolaylaştıracak bazı adımlar:

 1. İş ilanlarına başvuru: İnternet üzerindeki iş ilanı sitelerinde, freelance platformlarda veya sosyal medya gruplarında evde sabun paketleme işi ilanlarını araştırabilirsiniz. İlanlara başvurarak ilgili işverenle iletişime geçebilirsiniz.
 2. Firmalara doğrudan başvuru: Evde sabun paketleme işi yapan şirketlere doğrudan başvuru yapabilirsiniz. İlgili şirketlerin web sitelerini veya iletişim bilgilerini araştırarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Yukarıda firmalara nasıl ulaşacağınızdan bahsettim.
 3. İşkur üzerinden başvuru da yapabilirsiniz. Bunu aşağıda sizle detaylıca paylaştım.

Evde Sabun Paketleme İŞKUR

Evde sabun paketleme işi için İŞKUR ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı firmalar direkt İŞKUR üzerinden iş arayanlara iş verebiliyor. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit.

İnternet üzerinden kolayca İŞKUR’a üye olabilir ve açık iş ilanlarından paketleme işçisi olarak aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli olmasa da belli aralıklarla paketleme işi bulabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme işkur

Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Bu işi yapmak isteyenler evde sabun paketleme işi yapanların yorumlarını merak ediyor. İş hakkında hem olumlu hem de olumsuz yorumların olduğunu söylemem gerek. Özellikle çok fazla dolandırıcıyla karşı kalan kişi var ve olumsuz yorumlarda bu şekilde. Güvenilir firmalarla çalışanlar ise gayet memnunlar.

Evde sabun paketleme işi yapanların yorumlarını çeşitli sosyal medya platformların veya forumlarda bulabilirsiniz.. Ayrıca, sosyal medya grupları ve topluluklarına katılarak bu konuda deneyimi olan insanlarla iletişim kurabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Unutmayın ki, herkesin deneyimi farklı olabilir, bu yüzden farklı kaynaklardan bilgi edinmek önemlidir.

Okuyabilirsiniz: İnternetten para kazanma

Hangi Şehirlerden Sabun Paketleme İşi Yapılır?

Bunun için bir sınırlama yok. Türkiye’nin dört bir yanından paketleme işi yaparak para kazanabiliyorsunuz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirler daha avantajlı olsa da Sivas, Isparta gibi küçük şehirlerden de bu işi yapanlar gayet var. Önemli olan firmalarla iletişime geçebilmektir.

Sizlere evde sabun paketleme işi hakkında tüm bilgileri aktardım. Aşağı yorum bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

Exit mobile version