Ek İş Olarak Ne Yapabilirim?

Bazı zaman kendi kendime düşünüyorum. Ek iş olarak ne yapabilirim diyen kişilerin sayıları azımsanmayacak kadar çok olduğu düşüncesindeyim. Tabiki bu durumu ortaya çıkaran çok yönlü faktörler bulunmaktadır. Bu faktörlere şöyle bir göz atarsak aklımıza neler gelebilir. Bazılarımız araba tutkunudur. Binmiş olduğumuz arabamız varsa onu her zaman değiştirmeye namzet bir yapıya sahipsek mutlaka para kazanmamız gerekmektedir düşüncesiyle ek iş araştırmaları yapmaktayız. Araba tutkunlarını tahmin ediyorum. Çünkü aynı özellik bendede var. Yeni çıkan arabaları takip ediyoruz. İnternetten araştırmalar yaparak arabanın özelliklerini araştırıp o noktada bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Tabiki daha güzel arabaya binmek hepimizin hakkıdır. Bu emele ulaşmak içinde geçimimizin dışında para biriktirmemiz lazımdır.

Zamane şartlarında çalışmış olduğumuz işlerden alınan paralarla öyle çok güzel arabalara binmek imkânsız gibidir. Bu sebeple hayallerimizi süsleyen arabaya ulaşmak için çok kazandıran ve bizi yormadan yapabileceğimiz iş sistemlerinde çalışmak hepimizin arzusudur. Sadece araba almak değil kişilerin birçok amaç ve hedefleri vardır. Kimisi çocuklarını daha iyi okula vererek onun en güzel şekilde eğitim almasını sağlamak için ona belirli bir bütçe ayırması gerekmektedir. Bazılarında kutsal topraklarda o güzelim manevi havayı solumak için yani hac farizasını en rahat şekilde ifa etmek için belirli oranlarda bir yerlere para koymak için ek iş yapma düşüncesi içerisindedir. Bazı bekar kardeşlerimizde biran önce evleneyim diye ek iş yapma çabasındalar. Şu dönemde bir kişinin ev kurması için gerçekten büyük İnsanların ek iş yapması için mücadele noktasındaki çalışmalarına baktığımızda bunlarla beraber daha birçok sebep sayabiliriz.

Bunları göz önünde bulundurarak ek iş yapan insanlardan kaç kişi acaba bu hedeflerine ulaşabilmişlerdir. Şunu açıkça söyleyeyim. Ek iş olarak network marketing sistemle çalışan firmaları tercih ederek ve bu konuda istikrarlı bir şekilde çalışmalarını devam eden insanlardan birçok kimse hedeflerine ulaşacak yolda çok önemli mesafeler kat ettiği düşüncesindeyim. Bunlardan bir tanesi de benim. Bazı ulaşmak istediğim hayallerime ben network marketingle çalışan Ürün rafta networktan kazanıyorum.Sizde güçlü bir ekiple>ek iş yapmak isterseniz ürün rafta networka sizi bekliyoruz.Haydi şimdi ilk adımı atın hemen başlayın.başlamak başarmanın ön koşuludur.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

Exit mobile version