Sık Sorulan Sorular

Şirketinizi kısaca bize tanıtabilir misiniz?

ÜRÜN RAFTA NETWORK ŞİRKETİ Mayıs 2021’de Kayseri İli Melikgazi İlçesinde Kurulmuştur.Ürün Rafta (Network Marketing) 1992 Yılında Ticari Hayatına Başlayan, Gıda, Otomotiv Ve İnşaat Sektörlerinde Hizmet Veren Şirket bünyesinde çalışmalara Başlamıştır. Her Geçen Gün Kazandığı Tecrübe Ve Bilgi Birikimini ; Yenilikçi, Dinamik, Profesyonel İş Anlayışıyla Birleştirerek Büyük Hedeflere Yürümektedir. Network marketing sistemiyle çalışan şirketimiz Yeni Eğilimleri Ve İhtiyaçları Önceden Tespit Ederek, Sürekli Kendisini Yenileyen Mutlak Müşteri Memnuniyetini Ana İlke Edinmiştir.,Sermayesi tamamen yerli olup amacı insanların zaruri olarak kullandığı ürünleri ayaklarına getirerek ülkemizin İnsanlarına, hem risk almadan iş yapabilme imkânını hem de kolay hizmeti üyeler vasıtasıyla sunmayı kendine prensip edinmiş bir anlayışa sahiptir.Ürün rafta network sisteminin benzersiz kazanç modeliyle çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz.Ürün rafta network yüzlerce kategoride,on binlerce geniş ürün çeşidiyle sizlere para kazanma fırsatı sunmaktadır.

ÜRÜN RAFTA NETWORK Şirketinde Çalışma Şartları Nasıldır?

Şirketimizde çalışma şartları tamamen işe giren kişinin kendi iradesiyle vereceği tercihler doğrultusunda şekillenmektedir. Bu işte patron sizsiniz. Kendi yolunuzu kendiniz belirliyorsunuz. Sermaye sizin gayretleriniz ve çalışmalarınızla şekillenmektedir. İş mesaisini kendiniz ayarlamaktasınız. Her ay zaruri olarak almak durumda kaldığınız ürünlerle iş yapacak ve büyük şirket desteğiyle iş yapmanın keyfini süreceksiniz. Sosyal çevreyi genişleterek kendi işinizi kurarak özgürlük elde edip sıfır yatırım riskiyle size yüksek hayat standartlı bir iş fırsatı sunuyoruz.

Şirketiniz hangi ürünleri piyasaya sunmakta ve bu ürünler insanlar tarafından ne kadar itibar görmek

Şirketimiz herkesin zaruretten kullanmakta olduğu ayrıca insanın yaşamına dair gereksinim duyduğu birçok ürünleri piyasaya sürmekte bundan dolayı da kişiler hey ay bu ürünleri alarak alışveriş yapmaktadırlar. Şirketimizin ürün yelpazesi içinde temel gıda maddeleri, tüm temizlik ürünleri, kozmetik, elektronik beyaz eşya ürünleri baharat bakliyat gurubu, bebek bakım ürünleri, hediyelik eşyalar, kişisel bakım ve diğer ürün yelpazesinde bulunan yüzlerce kategoride on binlerce çeşitle sizlere hizmet vermektedir.

Şirketinizde her ay ürün alma zorunluluğu var mıdır?

Ürün Rafta marketing sistem oluşturmuş olduğu kazanç sisteminde üyeleri zorlayacak ve insanları sıkıntıya sokacak çalışmalardan uzak durmayı kendisine prensip edinmiştir. Bu sebeple kişiler üye olduktan sonra üyeliğinin devamı için kesinlikle her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Sadece prim hak ediyorsanız o kazancı alabilmek için sadece ayda 30 bin çeşit üründen ayda 300 TL tutarında ürün almanız gerekmektedir. Zaten bu ürünleri her ay almak durumda olduğumuz için bu tutarda kişileri zorlamayacaktır.

Şirketinize üye olsam hangi tür kazançlarım olur? Bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Şirketimizin satmış olduğu ürünler herkesin kullandığı ürünler olduğu için öncelikle kendi evinizde aileniz için kullandığınız ürünleri bu şirketten alarak alışverişe zaman ayırmayacak ve vakitten dolayı kazançlı çıkacaksınız. Bunun yanında çevrenizdeki arkadaşlarınıza da bu şirketi tanıtıp, bu şirketin güzelliklerini anlatıp, onlarında Şirketimize üye olmasını sağlayıp kendi ihtiyacı olan ürünlerini almasını sağladığınızda şirketimiz onların aldığı alışverişlerden yani ekip cirosundan %15 kendi cironuzdan % 5 ve liderlik primlerinden %1 olmak üzere toplamda 9 kademede sizlere % 21 prim dağıtmaktadır. Bununla beraber kampanyalar ve teşvik çalışmalarıyla daha birçok avantaj üye olduğunuzda elde edeceğiniz kazanımlardır.

Şirketinize üye olduğumda prim kazançlarına nasıl ulaşırım?

Şirketimize üye olmanız için öncelikle bir sponsora bağlı olmanız yani size bu işi teklif eden kişiyle irtibata geçip, üye kaydınıza yaptırmanız gerekmektedir. Siz üye olduktan sonra yapacağınız üyeler direk size bağlı ise buna yatay üyeler diyoruz. Yani bunlar sizin direk bulduğunuz üyelerdir, daha sonra sizin bulduğunuz üyelerde yeni üyeler yaparak organizasyon oluşturduğunuzda size bağlı bir gurubunuz ortaya çıkacaktır. Şirket sizin kurmuş olduğunuz organizasyon neticesinde size kademe kademe yüzdelik oranlarıyla prim ödemektedir.

Şirketinizin üyelerine yüksek oranda prim dağıttığını söylüyorsunuz. Şirket bu primleri nasıl veriyor

Şirketimiz diğer şirketlere göre ürünlerini müşteriye ulaştırma noktasında farklı ve avantajlı bir yol izlemektedir.

1) Diğer şirketlerde ürün fabrikadan çıkıyor, önce bölge toptancısı, daha sonra il toptancısı ve satıcılara gelerek birden fazla el değiştirerek ancak müşterilere ulaşıyor. Birde bunun reklâm boyutunu düşünürsek bir ürün bir çok masraf boyutu fiyata eklendikten sonra müşteriye ulaşıyor. Buda ürün fabrikadan çıktıktan sonra müşteri için cazip bir ürün alma şekli oluşturmuyor.

2)Ürün rafta networkta şirketinin müşteriye ulaşma modeli şu şekildedir. Ürün önce fabrikadan ürün raftaya gelerek temsilciler vasıtasıyla alınarak son tüketici ile buluşur. Arada toptancı görevini bağımsız distribütörlerimiz sağlamış olur. Bu durumda şirketimiz dışarıdaki toptancıların almış olduğu kar miktarlarını, izlemiş olduğu sistemle bize kar payı olarak vermektedir. Ayrıca şirketimizde ürünlerimizin reklâmını biz bire bir müşteriye yaptığımız için reklâma ayrılan parayı da, şirketimiz üyelerine dağıtmaktadır, bu sistemde hem şirket çok kazançlı hem de üyeler kazançlıdır. Bu sistem doğrudan satışın ne kadar karlı bir çalışma modeli olduğunun en açık işaretidir Bu karlı alışveriş modeli, hem müşterilere avantaj, hem de üyelere güzel imkanlar sunarak, insanların mutlu olmalarını sağlamaktadır. Ürün rafta network bu ticaret modelini en şeffaf haliyle bizlere sunmaktadır.

Şirketinize üye olmak istiyorum. Hangi şartları istiyorsunuz ve üye olursam nerelerden üye yapabilir.

1- Şirketimize üye olacak kişi TC vatandaşı olmalı ve 18 yaşını doldurmak zorundadır
2- Üye olacak kişi bir sponsora bağlı olmalıdır. Kişi kendini davet eden kişiyle irtibata geçerek üye olabilmektedir. Şirket direk üye almamaktadır.
3- Türkiye’nin 81 vilayetinde üye açılabilmektedir. Buda üye için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

ÖDEME ŞEKİLLERİ NELERDİR? Kredi kartıyla ödeme seçeneği güvenilir mi?

Sitemizin 128 bit SSL güvenlik sertifikası vardır. Gerek kişisel bilgileriniz gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kimsenin eline ulaşmamaktadır. Sitemizde ve Sistemimizde üst düzey güvenlik sağlanmıştır. Ayrıca kişiler ürün alırken kredi kartının dışında BANKA KARTLARIYLA ve şirketin hesaplarına HAVALE-EFT yaparak ürün alabilmektedirler.

Neden üyelik formunda TC. Numaramız isteniyor? Hesap bilgilerimizi de veriyoruz, ne derece güvenlidir.

Sizin adınıza fatura kesebilmemiz için mutlaka vergi numaranız ya da TC. Kimlik numaranız gerekmektedir. Sadece fatura kesebilmek, için bu bilgi sizden istenmektedir. Gerek T.C kimlik numaranız gerekse banka bilgileriniz sizin için risk taşımamaktadır. Yani sizin banka hesabınıza sadece para yatırılabilir başka hiçbir şey yapılamaz. Aynı şekilde T.C Numaranızla da sadece kimlik bilgilerinize ulaşılır ki bu bilgileri üyelik formunuzda zaten veriyorsunuz. Sizlere kazançlarınızı aktarabilmemiz için ücretsiz herhangi bir bankada açılmış hesabınız olması yeterlidir.

Şirketinizde ürün siparişlerinde kargo masrafları kime aittir?

Şirketimizden vereceğiniz siparişlerde 300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Bu işin gerçeklik payı nedir? Bu iş yasal bir iş midir?

Sistemimiz, Network marketing sistemi olup, dünyaca kabul görmüş olan ve birçok dev firmanı kullandığı bir sistemdir. Tabi ki gerçek ve tamamen yasaldır. Aldığınız tüm primler ve ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmektedir.

Üyelerin hak etmiş olduğu primler hangi usullerle ve hangi tarihlerde üyelere aktarılmaktadır?

Şirketimiz, Aylık ekip cirosundan oluşan primleri diğer ayın 15’inde isminize açılmış olan şirkete bildirmiş olduğunuz banka hesap numarasına aktarmaktadır. Kişilerin her ay kazandıkları primde paralar yatırılırken bir limit yoktur. Mesela kişi ay içerinde 10 TL’de kazansa stopaj vergisi kesildikten sonra prim hak eden kişiye yatırılmaktadır.

Şirketinizde yıllık üyelik aidat ücreti var mıdır?

Şirketimiz kesinlikle yıllık aidat ücreti almamaktadır. Bir defa üye olduğunuzda artık siz o şirketin üyesisiniz ve başka para talep edilmez. Firmamızda üye silinme işlemi yoktur. Kişi kendi üyeliği sildirmek isterse o zaman sistemden sipariş veremeyecektir.

Şirkete üye olduğumda elde edeceğim kazanımlar nelerdir? Bunlardan bahseder misiniz?

Öncelikle bu işte kazandığınız parayla ekonomik özgürlüğe adım atmış olup, patronsuz bir iş yapmanın keyfini süreceksiniz. Bu iş sayesinde yeni insanlarla tanışıp, yeni bir sosyal çevre edinerek yeni dostluklara kapılar aralamış olacaksınız.

Bu işte risk var mıdır? Bu işe girmek için ne kadar sermaye bağlamam lazım?

Bu işte hiçbir risk bulunmamaktadır. Üyelik ücretsiz olmasından dolayı bu işe girerken sermaye gereksinimi bulunmamaktadır. Sıfır riskle iş yapmanın avantajını yakalamaktasınız. Burada asıl olan sizin çevrenizi bu işe dahil ederek organizasyon kurup, bu işi tanıtarak güzel paralar kazanmanızdır.

Bu işte nasıl başarılı olunur? Bunun yollarını bana anlatabilir misiniz?

Üyelerimiz tanımış olduğu kişilerin isim listelerini yaparak kimlere bu iş fikrini anlatabileceğinin planını yaparak ticaretini kurmaya başlaması başarısı için önemli bir adımdır.
1-) Şirketimizin iş plan sistemini öğrenerek ve ürünler konusunda bilgi sahibi olarak üyelerine bu konuda yardımcı olup şirkete ve kendine her zaman bu konuda güven duyması işi büyütmede en büyük etkendir.
2-) Şirketimizle ilgili toplantılar yapıp bu konuda iş planını ve ürünleri üyelere tanıtarak onlara bilgiler vermek en güzel büyüme şeklidir.
3-) Üyelerimizin işi büyütmeleri için planlı ve programlı çalışmaları lazımdır.
4-) Sabırlı, sorumlu, samimi ve sadakatli olmak bizim işte çok önemli prensipler olup, işimizi ayakta tutan en önemli dinamiklerdir.
5-) Yaptığımız bu işi ciddiye alıp işin üzerine eğilip kendinize hedefler belirtip ona göre çalışmalar yapmak grubunuzun başarılı olmasına vesile olmaktadır.

Şirketinize üye olurken para ödeyecek miyiz?

Şirketimiz bu konuda yine esnek iş yapma anlayışını benimseyerek kişiler yeni işe başlarken yüksek külfetler altına girip sıkıntıya düşmesinler diye üyelikleri ücretsiz olarak yapabilme olanağı sunmaktadır. Kumanyacı üyelik ücreti almamaktadır.

Ürünlerinizde iade olayı var mıdır?

Şirketimizden aldığınız ürünleri 14 gün içeresinde faturayla beraber iade etme hakkına sahipsiniz. Ürün iade gönderimlerinizde faturayla beraber ürünü göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz geldiğinde faturayı atmamanız menfaatiniz icabıdır.

Siparişlerimiz ne zaman kargoya verilir.

Hafta içi 10:00 ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

İade Etmiş olduğum ürünlerin ödemesini ne zaman alabilirim.

İade etmiş olduğunuz ürünler faturası ile birlikte eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde firmamıza ulaştığı takdirde 7 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz iban numarasına ödemeniz yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *