Haberler

Kumanyacı Şirket Profili

Kumanyacı pazarlama anonim şirketi, 2019 yılının şubat ayında Kocaeli ili Gebze ilçesinde kurulmuştur. Şirketimizin yönetim kurulu başkanı, uzun yıllar toptan gıda sektöründe yöneticilik yapmış bunun yanında 2009 yılından bu yana network marketing sektöründe çalışmalar yapıp büyük ekipler kurarak doğrudan satış sektöründeki sahayı çok iyi tanıyan ve bunu kurmuş olduğu kumanyacı network şirketinin her safhasında uygulamaya çalışan deneyimli bir iş insanıdır.

Şirketimiz;her eve lazım olan temel ihtiyaç maddesi ürünlerimizle, network marketing kazanç planı yapısıyla sektöre yeni bakış açısı getirerek kişilerin sadece kendi ihtiyaçlarını alarak ücretsiz üyelikle finansal özgürlüklerini kazandırmak için yola çıkmıştır..

Hedefimiz bu güzel vatanımızda yaşayan tüm birey ve ailelerin bütçelerine katkı sağlamak hızlı ve kalıcı gelir imkanı sunup hayallerine kavuşmalarına vesile olmaktır..sloganımız her gün bir eve bir gün her eve ulaşarak kişilerin hayatlarına dokunup onların mutlu olmasını sağlamaktır..

Şirketimizin ürün yelpazesinde bir eve lazım olan temel tüketim gıda maddeleri, temizlik malzemeleri, bebek bakım ürünleri, hediyelik eşyalar, baharat ürünleri, kuruyemiş çeşitleri, kişisel bakım gurubu ve daha birçok ürün çeşidini bünyesinde bulundurarak üyelere herkesin kullandığı ürünlerle kolay para kazanma fırsatı sunmaktadır…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı