HaberlerKumanyacı Ek İş

Kumanyacı Kariyer Primleri

Kumanyacı Kariyer Primleri Tablosu

GÜMÜŞ LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Network sisteminde GÜMÜŞ kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 750 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde gümüş lider kariyeri ilk basamak olarak Sunulmaktadır. Gümüş kariyerini korumanız için her ay kısadan 750 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir.

ALTIN LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Network sisteminde ALTIN kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 1500 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde ALTIN lider kariyeri ikinci kariyer basamağı olarak Sunulmaktadır. ALTIN kariyerini korumanız için her ay 1500 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir.

SAFİR LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Network sisteminde SAFİR kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 3000 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde SAFİR lider kariyeri Üçüncü basamak olarak Sunulmaktadır. SAFİR kariyerini korumanız için her ay 3000 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir. Bu tercih size bırakılmaktadır.

Safir Kariyerinde Her Ay 300 TL Ekstra Bonus Verilmektedir

YAKUT LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Network sisteminde YAKUT kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 6000 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde YAKUT lider kariyeri dördüncü basamak olarak Sunulmaktadır. YAKUT kariyerini korumanız için her ay 6000 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir. Bu tercih size bırakılmaktadır.

Yakut Kariyerinde Her Ay 600 TL Ekstra Bonus Verilmektedir

ZÜMRÜT LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Network planında ZÜMRÜT kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 12000 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde ZÜMRÜT lider kariyeri Beşinci basamak olarak Sunulmaktadır. ZÜMRÜT kariyerini korumanız için her ay 12000 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir. Bu tercih size bırakılmaktadır.

Zümrüt Kariyerinde Her Ay 1200 TL Ekstra Bonus Verilmektedir

ELMAS LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Network planında ELMAS kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 24000 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde ELMAS lider kariyeri Altıncı basamak olarak Sunulmaktadır. ELMAS kariyerini korumanız için her ay 24000 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir. Bu tercih size bırakılmaktadır.

Elmas Kariyerinde Her Ay 2400 TL Ekstra Bonus Verilmektedir

ÇİFT ELMAS LİDER KİMDİR?

Kumanyacı Networkde ÇİFT ELMAS kariyer olmak için Binary eşleşme ağacında Yani ikili kol sisteminde KISA KOL olan taraftan en az 48000 Puan çıkarılması Gerekmektedir. Kazanç sisteminde ÇİFT ELMAS kariyeri Yedinci basamak olarak Sunulmaktadır. ÇİFT ELMAS kariyerini korumanız için her ay 48000 puan çıkarmanız Lazımdır. Şirketin buradaki amacı her ay alışveriş yapılmasını sağlamak İçindir. Kariyer primi alabilmeniz için kişisel olarak 20 puan sipariş girilmesi Gerekmektedir. Buda ciro olarak ortalama 89 TL ile 220 TL arasında seçtiğiniz ürün Çeşidine göre değişmektedir. Bu tercih size bırakılmaktadır.

Elmas Kariyerinde Her Ay 4800 TL Ekstra Bonus VerilmektedirEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı