Girişimcilik

Kumanyacı İş Videoları

Kumanyacı iş rehberi

Kumanyacı network Şirketini tanıyalım Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda Kumanyacı şirket profili,firmanın vizyonu ve ticaretteki misyonuyla beraber her yönüyle firmamızı tanıtmaya çalıştık.Bu videoyu izlediğinizde şirketimizi yakından tanıyacak kumanyacının ayrıcalıklarını öğreneceksiniz..

 Kumanyacı Ürün Çeşitleri nelerdir Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, şirketin temsilcilerine yönelik satışa sunduğu ürün kategorilerini, kategorilere bağlı ürün çeşitlerini ve sistemde bulunan tüm ürün gamlarıyla ilgili detayları sizlere anlatmaya çalıştık. Bu videoyu izlediğinizde işimizde ürünün ne kadar önemli olduğunu kavrayacak ve zaruri ürünlerle iş yapabilmenin kolaylığını anlayacaksınız. Kumanyacı ülkemizde tek gıda networkudur.Bu avantajla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kumanyacıda Referans geliri nasıl kazanılır Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda,Şirketimizin ana gelir kalemlerinden olan kişilerin kendilerine direk üye yaptıklarında o kişinin paket siparişlerinin puanından kazanacağı primleri etraflıca anlatarak bilgilenmenizi sağlıyoruz.Bu videoyu izlediğinizde Referans gelirinin size sağladığı harika kazanımları öğreneceksiniz..

Kumanyacıda Binary (İKİLİ KOL)Eşleşme Geliri Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, Firmamızın üyelerine verdiği önemli gelir kazançlarından bir tanesi olan ikili kol yapılanmasında eşleşme gelirinden temsilciler nasıl gelir elde ediyor? Hangi şartları yerine getirmeyle bu kazanımdan faydalanıyor bunları sizlere anlattık. Bu videoyu izlediğinizde sistemde binary kazancının ne kadar avantajlar sağladığını fark ederek ağaç yapılandırmasını ona göre yapacaksınız. Bu bölümü anladığınızda işimizi çözmüşsünüz demektir.

Kumanyacıda Kariyer rozetleri Kariyer Prim Tablosu Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, Ay içerisinde yapacağımız çalışmalar neticesinde firmada ulaştığımız kariyer rozetlerinin detaylarını ve onunla beraber hangi seviyede kariyer bonusları başlıyor ve o primlere nasıl ulaşılırı anlattık. Bu videoyu izlediğinizde başarı basamaklarına ulaşmanın zor olmadığını ve sizinde o kariyerlere çalışmalar yaparak ulaşabileceğinizi göreceksiniz.

Kumanyacıda Araba Bonusu Nasıl Kazanılır Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, Firmanın temsilcilerin ay içerisinde gösterdikleri performanslarına göre onları ödüllendirmek ve işi büyütmede teşvik amacıyla arabası olmayanlara araba kiralama desteği ya da arabası olanlara da yakıt desteği olarak düşünülen harika bir primin detaylarını anlattık. Bu videoyu izlediğinizde şirketin araba bonusuna giden yolda kolaylık sağladığını fark edeceksiniz.

Kumanyacıda Derinlik Bonusları Nasıl Kazanılır Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, Temsilcilerin yatay üyelerinin ay içerinde kazandıkları primlerinden alınan yüzdelik gelirler ve birinci kademeden başlayan bu primlerin kişinin kariyer seviyeleri yükseldikçe 7 Alt derinliğe kadar nasıl kazanıldığını prim tutarlardan sponsorun kazanacağı harika gelirlerin detaylarını anlattık. Bu videoyu izlediğinizde yatay üye yapmanın önemini ve alt ekibin takibini yaparak onlarında gelir elde etmesini sağlayıp beraber para kazanmanın önemini anlayarak ona göre çalışma yapmaya başlayacağınızı düşünüyoruz.

Kumanyacıda Hızlı başlangıç Bonusu nasıl kazanılır Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, Şirketimize giren üyelerin ben ekipten hemen güzel kazançlar elde etmek istiyorum ona göre ekibimi dizayn edeceğim diyerek başlayan kişilere sunulan K2 ve K3 Gelir kazanım şemasını detaylı anlatarak bilgilenmenizi sağlıyoruz. Bu videoyu izlediğinizde firmamızın bu şekilde başlamak isteyenlere ne kadar ekstradan prim verdiğini ve emeklerinin karşılığında onları taltif ederek ödüllendiğine şahit olacaksınız.

Kumanyacıda Bir Ay İçinde Ekipten Kazandığım Prim Videolu Anlatım

Aşağıda anlattığımız videoda, Şirketimizden bir takvim ayı içinde kazandığım primin detaylarını anlatarak sistemin bize sunduğu avantajların tarafımızdan alındığını sizlere göstererek bu primlerin kazanıldığı ve iyi çalışma yapacak kişilerin bunlara ulaşacağından bahsettik. Bu videoyu izlediğinizde sizlerde işinize dört elle sarılacak bende bu primleri kazanabilirim diyerek çalışmalara başlayacaksınız.


Mail: abdullahbay73@hotmail.com
Mobil: 0505 539 40 84
Kumanyacı kayıt olmak için tıklayınEtiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı