Kumanyacı Ek İş

Kumanyacı Ek İş Fikrini Tanıyalım

Kumanyacı Network Anonim Şirketi Nedir?

Kumanyacı Pazarlama anonim şirketi 2019 yılı Şubat ayında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde kurulmuştur. Şirketin yönetim kurulu başkanı uzun yıllar toptan gıda sektöründe çalışmış, network sektöründe de sahada büyük ekipler kurup bu konuda çalışmalar yaparak doğrudan satış sistemlerini çok yakından tanıyan Hüseyin Gümüş’tür. Bu alandaki deneyim ve bilgilerini kullanmak amacıyla kendi şirketini kurarak ülkemizde kendi kategorisinde muadili olmayan bir firmayla ticaret hayatına başlamış ağ şeklindeki pazarlama mantığıyla hem kişilerin kendilerinin kazanmasını sağlayıp hem de çevresindeki insanlarla birlikte ek iş yapıp birlikte kazanma olanağı sunmaktadır. Yerli sermayeyle kurulan firma Adil bir prim dağılımı ve beraber kazanma olgusuyla sistemini inşa etmiştir.

Kumanyacı network, başta gıda ürünleri başta olmak üzere birçok kategoride yüzlerce ürün çeşidini bünyesinde barındıran, en temel ihtiyaçlarla, hayatınızın akışını hiç değiştirmeden klasik ticaretten farklı bakış açısıyla, Tavsiye eden müşterisini primle destekleyen ülkemizin seçkin firmalarından birisidir. Şirketimiz, herkesin başarılı olabileceği bir iş modelini kişilere sunmaktır. Hayalleriniz varsa bu işi inceleyebilirsiniz.

Kumanyacıda satılan ürün çeşitleri nelerdir?

Kumanyacı işini ek iş olarak yapıp para kazanmak isteyenler büyük bir avantajla işe başlamaktadırlar. Çünkü şirketin satışa sunduğu ürünlerin çoğunluğu herkesin evinde kullandığı zaruri ürünlerdir. Bu minvalde Ürün tüketimi çok olduğundan yapılacak cirolardan kişiler yüksek oranda kazanç elde etme olanağına sahip olacaklardır.

 • Temel gıda ürünleri
 • Temizlik ürünleri
 • Kozmetik ürünleri
 • Bebek bakım ürünleri
 • Bitkisel sağlıklı yaşam ürünleri
 • Ev dekorasyon hediyelik eşyalar
 • Pet shop ve diğer ürün çeşitleri

Yukarıda başlıklarını ifade ettiğimiz ürünlerde birçok kategoride yüzlerce ürün sistemde satışa sunularak kişilerin bu ürünleri aldığında ve çevrelerine tavsiye ederek onlarında almalarını sağladıklarında gelir elde etmelerine olanak vermektedir.

Kumanyacıdan nasıl para kazanılır?

Kumanyacı anonim şirketi, kurulduğu günden bu yana ülkemizin dört bir yanında sabit geliri yeterli olmayıp ek gelir kazanmak isteyen tüm insanlara, ek iş yaparak para kazanma fırsatı sunup ekonomik olarak rahatlığa kavuşmak isteyen kişilere, yapacakları çalışmalarla yüksek gelirlere ulaşma imkânı vermektedir. Kumanyacıda para kazanmak için öncelikle şirketi size tanıtan kişinin size gönderdiği referans linkini tıklayıp formu doldurup ücretsiz üye olarak ilk adımı atmanız gerekmektedir. Daha sonra sizi üye yapan kişiyle görüşüp işinizi büyütme noktasında planlamalar yaparak işe koyulmanızdır. Network marketing çok katlı pazarlamanın gücüyle şirketi çevrenizdeki insanlara tanıtıp onlarında sisteme dahil olmasını sağlayıp ekip kurarak birlikteliğin gücüyle kariyer yaparak para kazanmaktır.

Kumanyacıda para kazanma sistemi nasıl çalışıyor?

Kumanyacıda sisteme ücretsiz üye olan kişi pasif kişi sayılır. Temsilcinin aktif olması için şirketin sunduğu giriş paketleri bulunmaktadır. Bu paketler şu şekildedir.

 • K1 PAKETİ – 35 PUAN EKİPTEN %4 DAĞITILIR
 • K2 PAKETİ – 70 PUAN EKİPTEN %8 DAĞITILIR
 • K3 PAKETİ – 150 PUAN EKİPTEN % 12 DAĞITILIR
 • K4 PAKETİ – 200 PUAN EKİPTEN % 15 DAĞITILIR
 • K5 PAKETİ – 300 PUAN EKİPTEN %20 DAĞITILIR
 • K6 PAKETİ – 500 PUAN EKİPTEN % 25 DAĞITILIR

Yukarıdaki paketlerden birini alan bir kişi sistemde aktif olarak tanımlanacaktır. Kişinin refarans linki açılıp üye yapıp ekip kurarak para kazanmaya başlayacaktır. Aktif olan kişi öncelikle çevresinden bu işi yapabileceğini düşündüğü kişilerin isim listelerini yaparak ona göre o kişilere sponsorunun yardımıyla işi tanıtacak ve işe dahil ederek paket almalarını sağlayacaklardır. İşimizin reklamını ilan sayfalarında sosyal medya platformlarında tanıtarak üye yapabilirsiniz. Büyük gelirler kazanmak için ekibi sağlam gurup herkesin bu işte başarıya ulaşmasını sağlayabiliriz.Şu an ekibimizden harika gelirler kazanan kişiler bulunmaktadır.siz neden kazanamayasınız..

Kumanyacıda üye olma şartları nelerdir?

Kumanyacıya üye olmak için herhangi bir diploma yada başka bir belge istenmemektedir.Deneyim şartı sorulmamakta sadece 18 yaşı ve üstünde kişiler sisteme kayıt yaptırmaktadır.Ayrıca ekibinize Türkiye’nin her yerinden üye açarak kişilerle birlikte para kazanabilmektesiniz..

Şirkete üye olduğumuzda elde edeceğimiz ayrıcalıklar

Firmamızın çalışma anlayışını benimseyip bende bu işi yaparım diyerek ilk adımı atıp başladığınızda şirketin size sunduğu tüm kazanımlarla tanışacak ve onlardan istifade edeceksiniz.Şimdi size bunları sırasıyla ifade etmek istiyorum..

 • Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacak güvenilir bir firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.Tam size göre bir firma profili..
 • İşimizi yaparken özgür bir çalışma anlayışıyla kimseden emir almadan çalışabilecek kendi tercihlerinizle işinizi yönetebileceksiniz.
 • Çevrenizden ve arkadaşlarınızdan ekip kurarak kariyer sahibi olabilecek sevdiğiniz kişilerle beraber para kazanarak mutluluğu paylaşa bileceksiniz.
 • Her ay evimize aldığımız zaruri ürünlerle ekip kurarak para kazanacağız.

Yukarıda size ifade ettiklerimin dışında daha birçok avantaj kumanyacı tarafından temsilcilerine sunulmaktadır.Geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız sizi ekibimize bekliyoruz..

Kumanyacıda ekibimize dahil olanların kazanımları

Kumanyacı ailemize katılan üyeler, güçlü dinamik ve ekip ruhuyla hareket eden ve hedefleri büyük olan bir gurupta yer almaktadırlar. Liderler takımına dahil olan tüm temsilcilerimiz ekibimizde çalışmanın ayrıcalıklarıyla tanışıyor. Sisteme giren tüm üyelerimize her türlü bilgi desteğini sağlayarak kolay çalışma fırsatı sunuyoruz. Sponsor olarak hazırlamış olduğumuz dokümanlarla işimizi daha iyi noktalara getirmek için üyelerimize ipuçları vererek onların işinin büyümesine katkıda bulunuyoruz. Birlikten kuvvet doğar prensibine inanarak beraber çalışmanın gücüne inanan bir ekibe sahibiz. Yardımlaşma, ekibimizin en önemli temel taşlarından birisidir. Kumanyacı ekibimize dahil olun farkı görün.

Şirketten kazandığımız primleri ne zaman alırız?

Kumanyacıda aylık kazanılan primler bir sonraki ayın 20’sinde Şirkete bildirdiğiniz iban numaranıza yatırılmaktadır. Mesela Ekim ayı içinde ekibinizdeki oluşturmuş olduğunuz cirolardan kazandığınız primler 20 Kasımda hesabınıza geçmektedir.

Kumanyacının hedefi nedir?

Hedefimiz bu güzel vatanımızda yaşayan tüm birey ve ailelerin bütçelerine katkı sağlamak hızlı ve kalıcı gelir imkanı sunup hayallerine kavuşmalarına vesile olmaktır..sloganımız her gün bir eve bir gün her eve ulaşarak kişilerin hayatlarına dokunup onların mutlu olmasını sağlamaktır..Ülkemizin güzel insanları hizmetin en iyisine layık olduğunu düşünerek bu bilinçle çalışıyoruz.

Yukarıdaki yazımızın tamamını okuyarak bende bu işe başlayıp ek iş yaparak güzel paralar kazanıp ekonomik özgürlüğe merhaba demek istiyorum diyorsanız zaman geçirmeden sizi kumanyacıyla tanıştıran kişinin referans linkinden kayıt olup ekibimize katılabilirsiniz haydi şimdi hayalleriniz için ilk adımı atın işe başlayın…Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı