İŞ ARAYANLAR BU FIRSATLAR SİZİ BEKLİYOR

Ek-Gelir-Arayanlara-Büyük-Fırsat

İş bulamıyorum derdinden kurtulun! İş bulamayanlar bu fırsatlar sizi bekliyor!…

Eğitim seviyeniz ne olursa olsun iş bulamayabilirsiniz. Üniversite mezunundan ilköğretim mezununa kadar ülkemizde iş bulamayan milyonlarca insan binlerce genç var. Bunu kafanıza takıp umutsuzluğa kapılmayın. Çalışmayı gerçekten istiyorsanız imkanları fırsata dönüştürün ve iyi bir işe sahip olun!

Uzaktan konuşması kolay deseniz de, sizlere tavsiye edebileceğimiz işleri değerlendirerek iş bulmanın, iş sahibi olmanın kolay olduğunun farkına varacaksınız.

Türkiye’de öğrenim sürecinde çoğu kişi istediği bölümde eğitim almıyor. Fakat eğitim sonrasında, bölümü ile ilgili işte çalışmak için aylarca hatta yıllarca işsiz dolaşıyor. Hepimiz istediğimiz bölüm mezunu olmayı ve iş yaşamına istediğimiz meslek grubunda atılmayı hayal ediyoruz. Gerçekleşmiyor diye eğitimden vazgeçmediğimiz gibi, eğitim aldığımız bölümle de iş yaşamını yaşamak zorunda değiliz.

Bazı kişiler eğitim almasa da iyi yöneticidir bazısı ise iyi satış gerçekleştirir. Kiminin sayısal zekası önde iken kimisinin ki sözel ağırlıklı çalışır. Yeteneklerinizi ölçüp tartın, hangi meslek grubunda başarıyı yakalarsınız iyi düşünün ve o alanlarda girişim yapın. En kısa sürede iş sahibi olacağınızı göreceksiniz.

İş bulamayanlar bu fırsatlar sizi bekliyor dememizdeki amacı az çok anladınız değil mi? Yeteneğiniz fırsatı yakalamanız için size en güzel yolu gösterecektir.

Satış ve halkla ilişkiler alanında kendinize güveniyor, ben bu işi gerçekten yaparım diyorsanız sizlere Forivia bünyesinde satış temsilcisi olmayı öneriyoruz. Temsilci alanındaki ihtiyacımızı işine önem verenler ile kapatmayı istiyoruz. Ücretsiz üyelik, kampanyalı satışlar Forivianın yeni satış temsilcilerine tanıdığı fırsatlar. Yeteneğine, ikna kabiliyetine ve insan ilişkilerine inanan bulamayanlar bu fırsatlar sizi bekliyor! Şimdi düşünün! Ya sonu belli olmayan işsiz yaşama devam edersiniz ya da hemen üye olur bir iş sahibi olursunuz.

 

One thought on “İŞ ARAYANLAR BU FIRSATLAR SİZİ BEKLİYOR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir