HAFTA SONU EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

56178hafta_sonu_evde_yapilacak_ek_is
Bütün hafta tam zamanlı bir işte çalışıyorum, yinede hafta sonu ek iş yapmak istiyorum. Neden mi? Çünkü tam zamanlı işimin getirisi beni tatmin etmiyor, giderlerime yetersiz kalıyor. Bu cümleleri kuran binlerce insan var. Türkiye’de yetersiz asgari ücret insanları hafta sonu ek iş yapmak istiyorum demeye itiyor. Hafta sonu tatilini de çalışarak geçirmeye gönüllü milyonları bulabilirsiniz. Ya sadece hafta sonlarını kapsayan işi nasıl bulacaksınız? İşte orası gerçekten kişileri zorlayan bir durum.

Üniversite öğrencilerinden hafta sonu ek iş yapmak istiyorum diyenler bir nebze şanslı aslında. Cafelerde part time çalışma imkânları var. Ya da tanıtım stantlarında hafta sonu çalışarak para kazanabilirler. İşverenler bu ucuz iş gücü ve genç enerjiyi istihdam etmeyi tercih ediyor. Ve sonuç olarak kamu çalışanları, emekliler hele ki ev hanımları hafta sonu işini bulamıyor. Bu kişiler içinde hafta sonu ek iş yapmak istiyorum diyenler muhakkak bulunmakta. Bu kişiler ise pazarlama ve satış sektöründe kendilerine hafta sonu işi oluşturabilirler. Piyasada sermayesiz satış işi yapabileceğiniz bir sürü firma bulabilirsiniz. Ama her firmada satış temsilcisi olmak akıl karı değildir. Güvenilir firmalar en çok satış yapan ve en çok satış temsilcisine sahip firmalardır. Bunu göz önüne alarak satış alanında hafta sonu işine sahip olabilirsiniz.

Satış temsilcisi işinde karar verdiniz fakat hangi marka ile çalışacağınızı kestiremiyorsanız sizlere firma önerisinde bulunalım. Forivia katalogla satış markası güvenilir ve iyi ek iş imkânlarını size verecektir. hafta sonu ek iş yapmak istiyorum diyorsanız Forivia markasını seçmek için onlarca iyi nedeniniz var. En başta bu marka sizlerden temsilcilik için ücret talep etmemektedir. Daha fazla bilgi için Forivia nasıl bir iş sayfasını ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir