FORİVİADA İNDİRİMLER BAŞLADI

12309953_1143537985676067_7837533474849892524_o

Forivia network marketing şirketi yeni katalog çıkarma çalışmalarına devam ederken üyelere güzel bir sürpriz yaparak normal vermiş olduğu ürün fiyatları üzerinden yüzde yüze varan ıskonto yaparak Aralık ayında temsilcilerin daha çok kazanma fırsatı sunmuştur. Bu indirim kampanyası ekiplerimizde heyecan uyandırarak kişilerin sipariş vermesine teşvik olmuştur. Ellerinde fazla siparişi olmayan üyelerimiz bile kendilerine indirimli alabilmek ya da muhtemele satabilecekleri ürünleri alarak daha iyi kar elde edebilmek için ürün stoku yapıp kazancını katlama yollarını düşünmüşlerdir.

Şirketimiz takı bölümünden aksesuar ürünlerine, temizlik ürünlerden, bottega verde kozmetik ürünleri ve pratik mutfak araçları ve diğer tüm ürün guruplarında indirim yapmıştır. Şirketimiz bu indirim günlerinde lokal ürün guruplarında değil tüm hepsinde bu fırsatı sunarak ayrıcalıklı harika bir kampanyayı biz temsilcilere sunmuştur. Forivia üyelerine normal zamanlarda ortalama %33 kar marjı sunarak ürün satmaları tavsiye etmiştir. Bu kampanyayla temsilcilerin ürün aldıkları kendilerine kar oranı %33’den çok fazla olacak ve sıcak satış yaptıklarında daha çok kazanmanın mutluluğunu yaşayacaklardır.

Forivia doğrudan satış firması bu kampanyayı 15 Aralık tarihine kadar devam ettirecek. Sizde bu zaman diliminde indirimli ürün almak ve kazancınızı artırmak istiyorsanız ücretsiz üye olarak şirketimizden bizimle kazanmaya başlayabilirsiniz.Forivia marketing sistem,yerli sermayenin gururu olarak ülkemizde ek gelir sağlayan büyümeyi hedefleyen ve en binlerce üyesiyle vergisini veren ek iş fırsatları sunan güçlü bir firmadır.Sizde üye olun,kazanmaya başlayın

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir