Bayanlara İş

 


ev-hanımlarına-iş-imkanıBayanlara iş
alanları hem evde hem tam zamanlı olarak her sektörün içine girdi. Bu erkek işi bayanlar yapamaz denilen günler çok eskilerde kaldı. Her firma bünyesinde bayanlara iş fırsatını vererek hanımlarında ekonomik güçlerini ele almalarının önemine vurdu yapar hale geldi. Bu durum erkeklerin hoşuna gitmede artık bayanlara iş fırsatı tanıyan şirketler sayesinde hanımlarda üretime ve iş yönetiminde hak ettikleri yerlere geldi.

Bayanlara iş imkânı şimdi Forivia doğrudan satış sektörünün hedefinde. Forivia personel edinme politikasını bayanlar üzerinde yoğunlaştırdı. Bayanların beğenilerini, bayanların daha iyi tanıtacağını düşünen şirket politikamızla yeni satış temsilcilerini firmamıza dâhil etme planımızı hayata geçirmeye karar verdik. Takı ve kozmetik uzmanı Forivia markası sizlerinde katılımlarını bekliyor. Zengin ürün yelpazesiyle kadınların zevkine hitap eden ürünleri sizlerin hemcinslerinize tanıtmanızı ve satmanızı istiyoruz. Sizinde kendi ekonomik özgürlüğünüzü kazanmanızı sağlayacak imkânları Forivia olarak sizlere vaat ediyoruz. Prim sisteminin geçerli olduğu Forivia’da sattığınız her ürün size yüksek kazanç sağlayacaktır. Kadınlarımıza kariyer yolunu açtığımız satış temsilciliyle bu güne kadar hayal ettiğiniz hedefe yükselebilirsiniz. Bayanlara iş olanaklarında oldukça hassas davranan Forivia’da kendinize yer açmak için üyeliğinizi sitemizden yapabilirsiniz.

Forivia markası da bayanlara iş alanı sunma adına genişleme politikalarını sürdürmektedir. Firmamız olarak bizler siz bayanlara her konuda olduğu gibi satış yapma konusunda da sonsuz güveniyor ve markamızı sizin ellerinize teslim ediyoruz. Kendi hazırladığınız iş planına uygun çalışarak çok iyi kazançlar edinebilirsiniz. Yani farklı bir tabirle size işinizin patronu olmayı teklif ediyoruz.Forivia da bayanlara iş fırsatı tanımak ve bünyemizden size destek olmak firmamız için onurdur. Çalışan, ev hanımı ve emekli kadınlarımız hepinizi markalarımızın satış temsilcisi yapmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir